Sesja informacyjna nt. studiów doktoranckich w USA- stypendium Fulbrighta

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 17 listopada br. o godz. 17:00 w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta odbędzie się sesja informacyjna dla osób, które planują wyjazd na studia doktoranckie w USA. Doradcy Komisji opowiedzą co brać pod uwagę przy wyborze uczelni, jak wygląda proces aplikacyjny, do jakich testów trzeba podejść oraz jakie są możliwości sfinansowania nauki - również w ramach stypendiów Fulbrighta. Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestniczenia w spotkaniu.

Szczegółowe informacje:
Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta | Polish-U.S. Fulbright Commission
K.I. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
+48 22 10 100 43 | karolina.nowicka@fulbright.edu.pl
fulbright.edu.pl

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.