Sesja informacyjna nt. studiów doktoranckich w USA- stypendium Fulbrighta

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 17 listopada br. o godz. 17:00 w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta odbędzie się sesja informacyjna dla osób, które planują wyjazd na studia doktoranckie w USA. Doradcy Komisji opowiedzą co brać pod uwagę przy wyborze uczelni, jak wygląda proces aplikacyjny, do jakich testów trzeba podejść oraz jakie są możliwości sfinansowania nauki - również w ramach stypendiów Fulbrighta. Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestniczenia w spotkaniu.

Szczegółowe informacje:
Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta | Polish-U.S. Fulbright Commission
K.I. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
+48 22 10 100 43 | karolina.nowicka@fulbright.edu.pl
fulbright.edu.pl

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.