Sesja informacyjna nt. studiów doktoranckich w USA- stypendium Fulbrighta

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 17 listopada br. o godz. 17:00 w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta odbędzie się sesja informacyjna dla osób, które planują wyjazd na studia doktoranckie w USA. Doradcy Komisji opowiedzą co brać pod uwagę przy wyborze uczelni, jak wygląda proces aplikacyjny, do jakich testów trzeba podejść oraz jakie są możliwości sfinansowania nauki - również w ramach stypendiów Fulbrighta. Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestniczenia w spotkaniu.

Szczegółowe informacje:
Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta | Polish-U.S. Fulbright Commission
K.I. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
+48 22 10 100 43 | karolina.nowicka@fulbright.edu.pl
fulbright.edu.pl

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.