W dniu 17.10.2008 roku w sali 200 Instytutu Badań Systemowych PAN odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa "Seventh International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets". Organizatorami konferencji są Instytut Badań Systemowych PAN, Centre for Biomedical Engineering Bulgarian Academy of Sciences i Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Informacje o konferencji znajdują się na stronie Instytutu http://www.ibspan.waw.pl/ifs2008/index.htm Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.