W dniu 17.10.2008 roku w sali 200 Instytutu Badań Systemowych PAN odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa "Seventh International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets". Organizatorami konferencji są Instytut Badań Systemowych PAN, Centre for Biomedical Engineering Bulgarian Academy of Sciences i Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Informacje o konferencji znajdują się na stronie Instytutu http://www.ibspan.waw.pl/ifs2008/index.htm Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.