Sixteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets (IWIFSGN 2017)

WIT jest współorganizatorem konferencji Sixteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w dniach 13-15 września 2017 roku. Główne sesje odbędą się w dniu 15 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie konferencji: Sixteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.