Sixteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets (IWIFSGN 2017)

WIT jest współorganizatorem konferencji Sixteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w dniach 13-15 września 2017 roku. Główne sesje odbędą się w dniu 15 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie konferencji: Sixteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.