„Spotkania z twórcami” Grzegorz Jonkajtys. (Industrial Light & Magic)

Miło nam zakomunikować, że nasza uczelnia przygotowuje kolejną odsłonę w ramach cyklu: „Spotkania z twórcami”. Gościem spotkania będzie Grzegorz Jonkajtys. Grafik, animator, reżyser.

Karierę rozpoczął w Platige Image. Brał udział przy tworzeniu efektów specjalnych do takich filmów jak: Liga niezwykłych dżentelmenów, Gothika, Hellboy, Sin City: Miasto Grzechu czy Labirynt fauna. Aktualnie zatrudniony w firmie Industrial Light & Magic jako Senior Artist.

Grzegorz Jonkajtys (www.jonkajtysfilm.com)

Dla studentów, wykładowców naszej uczelni oraz pozostałych zainteresowanych 18 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie, na którym będzie można poznać tajniki zawodu animatora i realizacji efektów specjalnych na potrzeby dużych hollywoodzkich produkcji.

Weź udział w spotkaniu z Grzegorzem Jonkajtysem — rejestracja on-line.

Liczba miejsc ograniczona (obowiązuje rezerwacja).

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.