„Spotkania z twórcami” Grzegorz Jonkajtys. (Industrial Light & Magic)

Miło nam zakomunikować, że nasza uczelnia przygotowuje kolejną odsłonę w ramach cyklu: „Spotkania z twórcami”. Gościem spotkania będzie Grzegorz Jonkajtys. Grafik, animator, reżyser.

Karierę rozpoczął w Platige Image. Brał udział przy tworzeniu efektów specjalnych do takich filmów jak: Liga niezwykłych dżentelmenów, Gothika, Hellboy, Sin City: Miasto Grzechu czy Labirynt fauna. Aktualnie zatrudniony w firmie Industrial Light & Magic jako Senior Artist.

Grzegorz Jonkajtys (www.jonkajtysfilm.com)

Dla studentów, wykładowców naszej uczelni oraz pozostałych zainteresowanych 18 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie, na którym będzie można poznać tajniki zawodu animatora i realizacji efektów specjalnych na potrzeby dużych hollywoodzkich produkcji.

Weź udział w spotkaniu z Grzegorzem Jonkajtysem — rejestracja on-line.

Liczba miejsc ograniczona (obowiązuje rezerwacja).

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.