„Spotkania z twórcami” Grzegorz Jonkajtys. (Industrial Light & Magic)

Miło nam zakomunikować, że nasza uczelnia przygotowuje kolejną odsłonę w ramach cyklu: „Spotkania z twórcami”. Gościem spotkania będzie Grzegorz Jonkajtys. Grafik, animator, reżyser.

Karierę rozpoczął w Platige Image. Brał udział przy tworzeniu efektów specjalnych do takich filmów jak: Liga niezwykłych dżentelmenów, Gothika, Hellboy, Sin City: Miasto Grzechu czy Labirynt fauna. Aktualnie zatrudniony w firmie Industrial Light & Magic jako Senior Artist.

Grzegorz Jonkajtys (www.jonkajtysfilm.com)

Dla studentów, wykładowców naszej uczelni oraz pozostałych zainteresowanych 18 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie, na którym będzie można poznać tajniki zawodu animatora i realizacji efektów specjalnych na potrzeby dużych hollywoodzkich produkcji.

Weź udział w spotkaniu z Grzegorzem Jonkajtysem — rejestracja on-line.

Liczba miejsc ograniczona (obowiązuje rezerwacja).

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.
Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.