„Spotkania z twórcami” Grzegorz Jonkajtys. (Industrial Light & Magic)

11/12/2014

Miło nam zakomunikować, że nasza uczelnia przygotowuje kolejną odsłonę w ramach cyklu: „Spotkania z twórcami”. Gościem spotkania będzie Grzegorz Jonkajtys. Grafik, animator, reżyser.

Karierę rozpoczął w Platige Image. Brał udział przy tworzeniu efektów specjalnych do takich filmów jak: Liga niezwykłych dżentelmenów, Gothika, Hellboy, Sin City: Miasto Grzechu czy Labirynt fauna. Aktualnie zatrudniony w firmie Industrial Light & Magic jako Senior Artist.

Grzegorz Jonkajtys (www.jonkajtysfilm.com)

Dla studentów, wykładowców naszej uczelni oraz pozostałych zainteresowanych 18 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie, na którym będzie można poznać tajniki zawodu animatora i realizacji efektów specjalnych na potrzeby dużych hollywoodzkich produkcji.

Weź udział w spotkaniu z Grzegorzem Jonkajtysem — rejestracja on-line.

Liczba miejsc ograniczona (obowiązuje rezerwacja).