„Spotkania z twórcami”: Hangout z Maciejem Gliwą oraz projekcja filmu - start rejestracji

Serdecznie informujemy, że uruchomiliśmy rejestrację na drugą odsłonę cyklu "Spotkania z twórcami: Kariery zawodowe – drogi do sukcesu".

Spotkanie odbędzie się 25 marca 2014 o godz. 18:00 w Kinie Iluzjon w sali "Stolica" przy ul. Narbutta 50a.

Dla studentów i absolwentów WIT bilety na wydarzenie są bezpłatne.

Bilety na wydarzenie bedzie można odebrać osobiście (po uprzedniej rejestracji) w dniach od 17 do 24 marca - ul. Newelska 6, pokój 225 lub 226 (w godzinach pracy Biura Rekrutacji).

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona

Organizatorami wydarzenia są Filmoteka Narodowa oraz Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.