„Spotkania z twórcami”: Hangout z Maciejem Gliwą oraz projekcja filmu - start rejestracji

Serdecznie informujemy, że uruchomiliśmy rejestrację na drugą odsłonę cyklu "Spotkania z twórcami: Kariery zawodowe – drogi do sukcesu".

Spotkanie odbędzie się 25 marca 2014 o godz. 18:00 w Kinie Iluzjon w sali "Stolica" przy ul. Narbutta 50a.

Dla studentów i absolwentów WIT bilety na wydarzenie są bezpłatne.

Bilety na wydarzenie bedzie można odebrać osobiście (po uprzedniej rejestracji) w dniach od 17 do 24 marca - ul. Newelska 6, pokój 225 lub 226 (w godzinach pracy Biura Rekrutacji).

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona

Organizatorami wydarzenia są Filmoteka Narodowa oraz Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka
13/12/2019

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.
Zobacz fotorelację z wykładu Andrzeja Wieteszki "Murale"
Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej
13/12/2019

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii
Ogłoszenie o pracę: Programista
11/12/2019

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.
Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.