„Spotkania z twórcami”: Hangout z Maciejem Gliwą z DreamWorks oraz projekcja filmu

25 marca zapraszamy na wyjątkowe spotkanie poświęcone sztuce animacji. Gościem specjalnym wieczoru, z którym połączymy się internetowo będzie Maciej Gliwa - animator postaci na co dzień pracujący w wytwórni filmowej DreamWorks.

Rozmowa będzie dotyczyła takich zagadnień jak: edukacja i droga do pierwszej pracy animatora postaci, realia pracy w zawodzie, a także sam proces animacji postaci, któremu przyjrzymy się na przykładzie wybranej sceny. Rozmowę poprowadzą Artur Paprocki (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania) oraz Paweł Świerczyński (Cinematic Director/ Lead Cinematic Artist w: CD Projekt RED).

Pretekstem do spotkania jest marcowa premiera filmu "Pan Peabody i Sherman" przy którym jako animator pracował nasz gość. Po spotkaniu zapraszamy na seans tego właśnie tytułu.

Organizatorami wydarzenia są Filmoteka Narodowa oraz Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Program spotkania

18:00Hangout z Maciejem Gliwą
20:30projekcja filmu "Pan Peabody i Sherman" 3D

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga:
Na hangout i projekcję filmu obowiązuje rezerwacja miejsc.

Informacje dotyczące rezerwacji i odbioru biletów na wydarzenie podamy w najbliższych dniach.

Pan Peabody i Sherman

(Mr. Peabody & Sherman) 92 min., USA 2014 3D
reż.: Rob Minkoff; scen.: Craig Wright; polski dubb.: Artur Żmijewski, Franciszek Dziduch, Pola Bychawska, Monika Pikuła, Waldemar Barwiński

Animowana komedia w polskiej wersji językowej, zrealizowana w studio DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak "Shrek" i "Madagaskar". Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, laureat nagrody Nobla, który wynalazł wehikuł czasu. Jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman wyrusza w podróż w czasie. Najsłynniejsze wydarzenia z historii zaczynają wymykać się spod kontroli, a efektem tego jest wielka katastrofa i równie wielka dawka humoru. Obaj muszą teraz "załatać" dziurę w czasie, zanim świat zmieni się raz na zawsze.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.