„Spotkania z twórcami”: Hangout z Maciejem Gliwą z DreamWorks oraz projekcja filmu

25 marca zapraszamy na wyjątkowe spotkanie poświęcone sztuce animacji. Gościem specjalnym wieczoru, z którym połączymy się internetowo będzie Maciej Gliwa - animator postaci na co dzień pracujący w wytwórni filmowej DreamWorks.

Rozmowa będzie dotyczyła takich zagadnień jak: edukacja i droga do pierwszej pracy animatora postaci, realia pracy w zawodzie, a także sam proces animacji postaci, któremu przyjrzymy się na przykładzie wybranej sceny. Rozmowę poprowadzą Artur Paprocki (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania) oraz Paweł Świerczyński (Cinematic Director/ Lead Cinematic Artist w: CD Projekt RED).

Pretekstem do spotkania jest marcowa premiera filmu "Pan Peabody i Sherman" przy którym jako animator pracował nasz gość. Po spotkaniu zapraszamy na seans tego właśnie tytułu.

Organizatorami wydarzenia są Filmoteka Narodowa oraz Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Program spotkania

18:00Hangout z Maciejem Gliwą
20:30projekcja filmu "Pan Peabody i Sherman" 3D

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga:
Na hangout i projekcję filmu obowiązuje rezerwacja miejsc.

Informacje dotyczące rezerwacji i odbioru biletów na wydarzenie podamy w najbliższych dniach.

Pan Peabody i Sherman

(Mr. Peabody & Sherman) 92 min., USA 2014 3D
reż.: Rob Minkoff; scen.: Craig Wright; polski dubb.: Artur Żmijewski, Franciszek Dziduch, Pola Bychawska, Monika Pikuła, Waldemar Barwiński

Animowana komedia w polskiej wersji językowej, zrealizowana w studio DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak "Shrek" i "Madagaskar". Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, laureat nagrody Nobla, który wynalazł wehikuł czasu. Jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman wyrusza w podróż w czasie. Najsłynniejsze wydarzenia z historii zaczynają wymykać się spod kontroli, a efektem tego jest wielka katastrofa i równie wielka dawka humoru. Obaj muszą teraz "załatać" dziurę w czasie, zanim świat zmieni się raz na zawsze.

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019