„Spotkania z twórcami”: Jakub Knapik - rozmowa z liderem departamentu efektów filmowych Platige oraz projekcja filmu

Serdecznie informujemy, że uruchomiliśmy rejestrację na trzecią odsłonę cyklu „Spotkania z twórcami”: Kariery zawodowe – drogi do sukcesu".
Spotkanie odbędzie się 11 czerwca 2014 o godz. 18:00 w Kinie Iluzjon, ul. Narbutta 50a w Warszawie.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod adresem: www.wit.edu.pl/panele-szkolenia/rejestracja/

Dla studentów i absolwentów WIT bilety na wydarzenie są bezpłatne.

Bilety na wydarzenie będzie można odebrać osobiście (po uprzedniej rejestracji) w dniu wydarzenia w kasie Kina Iluzjon przy ul. Narbutta 50a.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona

Organizatorami wydarzenia są Filmoteka Narodowa oraz Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.