„Spotkania z twórcami”: Jakub Knapik - rozmowa z liderem departamentu efektów filmowych Platige oraz projekcja filmu

Serdecznie informujemy, że uruchomiliśmy rejestrację na trzecią odsłonę cyklu „Spotkania z twórcami”: Kariery zawodowe – drogi do sukcesu".
Spotkanie odbędzie się 11 czerwca 2014 o godz. 18:00 w Kinie Iluzjon, ul. Narbutta 50a w Warszawie.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod adresem: www.wit.edu.pl/panele-szkolenia/rejestracja/

Dla studentów i absolwentów WIT bilety na wydarzenie są bezpłatne.

Bilety na wydarzenie będzie można odebrać osobiście (po uprzedniej rejestracji) w dniu wydarzenia w kasie Kina Iluzjon przy ul. Narbutta 50a.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona

Organizatorami wydarzenia są Filmoteka Narodowa oraz Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.