„Spotkania z twórcami”: Kariery zawodowe – drogi do sukcesu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym w ramach E-Akademii i projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2013 o godz. 17:30 w Auli
w budynku Zespołu szkół nr 24 im. profesora Stefana Bryły
przy ul. Księcia Janusza 45/47.

Gościem pierwszego z cyklu spotkania będzie:
Maciej Kuciara - Artysta koncepcyjny (concept artist)

Spotkanie poprowadzą:
Marek Madej i Artur Paprocki

Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona).

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 11 grudnia 2013 r.

Osoby, które zgłoszą swój udział i wypełnią stosowne dokumenty, otrzymają certyfikat.

„Spotkania z twórcami”: Kariery zawodowe – drogi do sukcesu

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.