„Spotkania z twórcami”: Kariery zawodowe – drogi do sukcesu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym w ramach E-Akademii i projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2013 o godz. 17:30 w Auli
w budynku Zespołu szkół nr 24 im. profesora Stefana Bryły
przy ul. Księcia Janusza 45/47.

Gościem pierwszego z cyklu spotkania będzie:
Maciej Kuciara - Artysta koncepcyjny (concept artist)

Spotkanie poprowadzą:
Marek Madej i Artur Paprocki

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem:
www.wit.edu.pl/panele-szkolenia/rejestracja/

Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona).

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 11 grudnia 2013 r.

Osoby, które zgłoszą swój udział i wypełnią stosowne dokumenty, otrzymają certyfikat.

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.