„Spotkania z twórcami”: Kariery zawodowe – drogi do sukcesu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym w ramach E-Akademii i projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2013 o godz. 17:30 w Auli
w budynku Zespołu szkół nr 24 im. profesora Stefana Bryły
przy ul. Księcia Janusza 45/47.

Gościem pierwszego z cyklu spotkania będzie:
Maciej Kuciara - Artysta koncepcyjny (concept artist)

Spotkanie poprowadzą:
Marek Madej i Artur Paprocki

Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona).

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 11 grudnia 2013 r.

Osoby, które zgłoszą swój udział i wypełnią stosowne dokumenty, otrzymają certyfikat.

„Spotkania z twórcami”: Kariery zawodowe – drogi do sukcesu

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.