„Spotkania z twórcami” Maciej Gliwa. DreamWorks PDI. Animacja postaci.

Miło nam zakomunikować, że nasza uczelnia przygotowuje kolejną odsłonę w ramach cyklu: „Spotkania z twórcami”. Gościem spotkania będzie Maciej Gliwa (DreamWorks PDI).
DreamWorksDla studentów, wykładowców naszej uczelni oraz pozostałych zainteresowanych w drugiej połowie marca 2014 odbędzie się spotkanie, na którym będzie można poznać tajniki zawodu animatora i pracy w dużym studio filmowym oraz zadać pytania Maciejowi Gliwie, który poprowadzi również warsztat z animacji postaci na podstawie filmu Pan Peabody i Sherman.

Dokładna data oraz szczegółowy program zostanie podany na początku marca br.

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.