„Spotkania z twórcami” Maciej Gliwa. DreamWorks PDI. Animacja postaci.

Miło nam zakomunikować, że nasza uczelnia przygotowuje kolejną odsłonę w ramach cyklu: „Spotkania z twórcami”. Gościem spotkania będzie Maciej Gliwa (DreamWorks PDI).
DreamWorksDla studentów, wykładowców naszej uczelni oraz pozostałych zainteresowanych w drugiej połowie marca 2014 odbędzie się spotkanie, na którym będzie można poznać tajniki zawodu animatora i pracy w dużym studio filmowym oraz zadać pytania Maciejowi Gliwie, który poprowadzi również warsztat z animacji postaci na podstawie filmu Pan Peabody i Sherman.

Dokładna data oraz szczegółowy program zostanie podany na początku marca br.

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.