„Spotkania z twórcami” Maciej Gliwa. DreamWorks PDI. Animacja postaci.

Miło nam zakomunikować, że nasza uczelnia przygotowuje kolejną odsłonę w ramach cyklu: „Spotkania z twórcami”. Gościem spotkania będzie Maciej Gliwa (DreamWorks PDI).
DreamWorksDla studentów, wykładowców naszej uczelni oraz pozostałych zainteresowanych w drugiej połowie marca 2014 odbędzie się spotkanie, na którym będzie można poznać tajniki zawodu animatora i pracy w dużym studio filmowym oraz zadać pytania Maciejowi Gliwie, który poprowadzi również warsztat z animacji postaci na podstawie filmu Pan Peabody i Sherman.

Dokładna data oraz szczegółowy program zostanie podany na początku marca br.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.