Spotkanie kierownictwa wydziału ITZ z absolwentami Wydziału, którzy kontynuują naukę na studiach doktoranckich

14/02/2008

12 lutego 2008 odbyło się spotkanie dziekanów Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania WIT dr Ireny Woronieckiej-Leciejewicz i dr Andrzeja Kałuszko z absolwentami Wydziału, którzy kontynuują naukę na studiach doktoranckich IBS PAN: mgr inż. Przemysławem Pyzlem, mgr inż. Markiem Konopką i mgr inż. Pawłem Ryszawą oraz absolwentami, którzy rozpoczną studia doktoranckie w nadchodzącym semestrze letnim: mgr inż. Michałem Wierzbickim i mgr Markiem Gajewskim. W zawiązku z uruchomieniem naukowego seminarium Wydziału dziekan Woroniecka zaproponowała doktorantom uczestnictwo w seminarium poprzez przygotowanie i wygłoszenie referatów, które mogą następnie stanowić źródło publikacji w zeszytach naukowych „Współczesne problemy zarządzania”.

W trakcie spotkania powstała również inicjatywa utworzenia internetowego forum dyskusyjnego poświęconego studium doktoranckiemu IBS PAN. Zaproponowano, aby forum działało w ramach serwisu społecznościowego GoldenLine, skupionego na rozwoju kariery i życia zawodowego. Na stronie GoldenLine już od 2006 roku działa forum grupy studentów i absolwentów naszej uczelni. Warto zajrzeć na stronę, żeby zobaczyć jak radzą sobie absolwenci WIT i studenci starszych lat na rynku pracy – są wśród nich administratorzy sieci, graficy komputerowi, webmasterzy, programiści aplikacji sieciowych i baz danych, analitycy systemowi, kierownicy projektów informatycznych, dyrektorzy, konsultanci i specjaliści ds. IT, HR, marketingu, logistyki, ubezpieczeń, wreszcie właściciele własnych firm.