Spotkanie kierownictwa wydziału ITZ z absolwentami Wydziału, którzy kontynuują naukę na studiach doktoranckich

12 lutego 2008 odbyło się spotkanie dziekanów Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania WIT dr Ireny Woronieckiej-Leciejewicz i dr Andrzeja Kałuszko z absolwentami Wydziału, którzy kontynuują naukę na studiach doktoranckich IBS PAN: mgr inż. Przemysławem Pyzlem, mgr inż. Markiem Konopką i mgr inż. Pawłem Ryszawą oraz absolwentami, którzy rozpoczną studia doktoranckie w nadchodzącym semestrze letnim: mgr inż. Michałem Wierzbickim i mgr Markiem Gajewskim. W zawiązku z uruchomieniem naukowego seminarium Wydziału dziekan Woroniecka zaproponowała doktorantom uczestnictwo w seminarium poprzez przygotowanie i wygłoszenie referatów, które mogą następnie stanowić źródło publikacji w zeszytach naukowych „Współczesne problemy zarządzania”.
W trakcie spotkania powstała również inicjatywa utworzenia internetowego forum dyskusyjnego poświęconego studium doktoranckiemu IBS PAN. Zaproponowano, aby forum działało w ramach serwisu społecznościowego GoldenLine, skupionego na rozwoju kariery i życia zawodowego. Na stronie GoldenLine już od 2006 roku działa forum grupy studentów i absolwentów naszej uczelni. Warto zajrzeć na stronę, żeby zobaczyć jak radzą sobie absolwenci WIT i studenci starszych lat na rynku pracy – są wśród nich administratorzy sieci, graficy komputerowi, webmasterzy, programiści aplikacji sieciowych i baz danych, analitycy systemowi, kierownicy projektów informatycznych, dyrektorzy, konsultanci i specjaliści ds. IT, HR, marketingu, logistyki, ubezpieczeń, wreszcie właściciele własnych firm.

Dynamiczne zarządzanie procesami
28/01/2020

Dynamiczne zarządzanie procesami

Dnia 20 stycznia Marek Szelągowski przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN