Spotkanie kierownictwa wydziału ITZ z absolwentami Wydziału, którzy kontynuują naukę na studiach doktoranckich

12 lutego 2008 odbyło się spotkanie dziekanów Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania WIT dr Ireny Woronieckiej-Leciejewicz i dr Andrzeja Kałuszko z absolwentami Wydziału, którzy kontynuują naukę na studiach doktoranckich IBS PAN: mgr inż. Przemysławem Pyzlem, mgr inż. Markiem Konopką i mgr inż. Pawłem Ryszawą oraz absolwentami, którzy rozpoczną studia doktoranckie w nadchodzącym semestrze letnim: mgr inż. Michałem Wierzbickim i mgr Markiem Gajewskim. W zawiązku z uruchomieniem naukowego seminarium Wydziału dziekan Woroniecka zaproponowała doktorantom uczestnictwo w seminarium poprzez przygotowanie i wygłoszenie referatów, które mogą następnie stanowić źródło publikacji w zeszytach naukowych „Współczesne problemy zarządzania”.
W trakcie spotkania powstała również inicjatywa utworzenia internetowego forum dyskusyjnego poświęconego studium doktoranckiemu IBS PAN. Zaproponowano, aby forum działało w ramach serwisu społecznościowego GoldenLine, skupionego na rozwoju kariery i życia zawodowego. Na stronie GoldenLine już od 2006 roku działa forum grupy studentów i absolwentów naszej uczelni. Warto zajrzeć na stronę, żeby zobaczyć jak radzą sobie absolwenci WIT i studenci starszych lat na rynku pracy – są wśród nich administratorzy sieci, graficy komputerowi, webmasterzy, programiści aplikacji sieciowych i baz danych, analitycy systemowi, kierownicy projektów informatycznych, dyrektorzy, konsultanci i specjaliści ds. IT, HR, marketingu, logistyki, ubezpieczeń, wreszcie właściciele własnych firm.

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.