Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Spotkanie odbędzie się 23 maja o godzinie 17.00 w budynku WIT (Newelska 6) w sali N2. Spotkanie poprowadzi Mariusz Ochla – Kierownik programu IBM Skills Academy, World Wide Cloud Leader oraz Justyna Kalbarczyk-Wiencek – Prezes Zarządu firmy EITT Sp. z o.o. będącej partnerem realizującym projekt ISA w Polsce.

IBM Skills Academy

Projekt IBM Skills Academy jest inicjatywą IBM obejmującą szkolenia i certyfikację środowisk akademickich na całym świecie. Projekt zapewnia unikalne ścieżki kariery dla wykładowców i studentów, przygotowując ich do pracy na wymagającym rynku IT. IBM Skills Academy zapewnia szkolenia na światowym poziomie, wykorzystując oficjalne kursy IBM, certyfikowanych instruktorów oraz dostęp do laboratoriów.

Spotkanie w WIT z przedstawicielem IBM promujące projekt firmy pod nazwą IBM Skills Academy

Program IBM Skills Academy to:

• Programy nauczania dostosowane do aktualnych wymagań rynku
  • Portal edukacyjny dzięki któremu studenci mają dostęp do programów nauczania w dogodnym dla nich terminie
  • Laboratoria w chmurze wykorzystujące uznane na rynku oprogramowanie firmy IBM oraz rozwiązania Open Source
  • IBM Open Badge, czyli uznane potwierdzenia nabytych kwalifikacji

Proponowane ścieżki kariery:

• Security (specjalizacje: Application Security Engineer, Security Inteligence Engineer)
  • Mobile (specjalizacje: Mobile Application Developer, Mobile Application Administrator)
  • Analytics (specjalizacje: Business Intelligence Analyst, Predictive Analytics Modeler)
  • Big Data (specjalizacje: Data Scientist, Data Warehouse Developer)
  • Cloud (specjalizacje: Cloud Application Developer, Cloud Enterprise Developer)

Korzyści dla uczestnika:

• Przygotowanie studentów do pracy w prawdziwym środowisku IT
  • Wzrost atrakcyjności studenta na rynku pracy
  • Dyplom ukończenia kursów (dokument potwierdzony przez IBM oraz EITT)
  • Zdobyta wiedza i certyfikaty studentów potwierdzone uznanym na rynku Open Badge
  • Prestiż wynikający z ugruntowanej pozycji firmy IBM na rynku IT

Przyjdź na spotkanie informacyjne, wybierz ścieżkę kariery i zapisz się na preferencyjnych warunkach!

Data Godzina Miejsce Prowadzący Data
23 maja 2018 r. 17.00 WIT (Newelska 6), sala N2 Mariusz Ochla (IBM Polska) 1 godzina

Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
Zmarł dr Marek Doros
12/11/2019

Zmarł dr Marek Doros

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci dr. inż. Marka Dorosa, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatyki, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje
Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku
31/10/2019

Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku

Warsztaty odbędą się w dniach 8–11 listopada 2019 w Orońsku w ramach projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania”.
Dowiedz się więcej o Warsztatach Cyjanotypii