Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Spotkanie odbędzie się 23 maja o godzinie 17.00 w budynku WIT (Newelska 6) w sali N2. Spotkanie poprowadzi Mariusz Ochla – Kierownik programu IBM Skills Academy, World Wide Cloud Leader oraz Justyna Kalbarczyk-Wiencek – Prezes Zarządu firmy EITT Sp. z o.o. będącej partnerem realizującym projekt ISA w Polsce.

IBM Skills Academy

Projekt IBM Skills Academy jest inicjatywą IBM obejmującą szkolenia i certyfikację środowisk akademickich na całym świecie. Projekt zapewnia unikalne ścieżki kariery dla wykładowców i studentów, przygotowując ich do pracy na wymagającym rynku IT. IBM Skills Academy zapewnia szkolenia na światowym poziomie, wykorzystując oficjalne kursy IBM, certyfikowanych instruktorów oraz dostęp do laboratoriów.

Spotkanie w WIT z przedstawicielem IBM promujące projekt firmy pod nazwą IBM Skills Academy

Program IBM Skills Academy to:

• Programy nauczania dostosowane do aktualnych wymagań rynku
  • Portal edukacyjny dzięki któremu studenci mają dostęp do programów nauczania w dogodnym dla nich terminie
  • Laboratoria w chmurze wykorzystujące uznane na rynku oprogramowanie firmy IBM oraz rozwiązania Open Source
  • IBM Open Badge, czyli uznane potwierdzenia nabytych kwalifikacji

Proponowane ścieżki kariery:

• Security (specjalizacje: Application Security Engineer, Security Inteligence Engineer)
  • Mobile (specjalizacje: Mobile Application Developer, Mobile Application Administrator)
  • Analytics (specjalizacje: Business Intelligence Analyst, Predictive Analytics Modeler)
  • Big Data (specjalizacje: Data Scientist, Data Warehouse Developer)
  • Cloud (specjalizacje: Cloud Application Developer, Cloud Enterprise Developer)

Korzyści dla uczestnika:

• Przygotowanie studentów do pracy w prawdziwym środowisku IT
  • Wzrost atrakcyjności studenta na rynku pracy
  • Dyplom ukończenia kursów (dokument potwierdzony przez IBM oraz EITT)
  • Zdobyta wiedza i certyfikaty studentów potwierdzone uznanym na rynku Open Badge
  • Prestiż wynikający z ugruntowanej pozycji firmy IBM na rynku IT

Przyjdź na spotkanie informacyjne, wybierz ścieżkę kariery i zapisz się na preferencyjnych warunkach!

Data Godzina Miejsce Prowadzący Data
23 maja 2018 r. 17.00 WIT (Newelska 6), sala N2 Mariusz Ochla (IBM Polska) 1 godzina

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.