Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Spotkanie odbędzie się 23 maja o godzinie 17.00 w budynku WIT (Newelska 6) w sali N2. Spotkanie poprowadzi Mariusz Ochla – Kierownik programu IBM Skills Academy, World Wide Cloud Leader oraz Justyna Kalbarczyk-Wiencek – Prezes Zarządu firmy EITT Sp. z o.o. będącej partnerem realizującym projekt ISA w Polsce.

IBM Skills Academy

Projekt IBM Skills Academy jest inicjatywą IBM obejmującą szkolenia i certyfikację środowisk akademickich na całym świecie. Projekt zapewnia unikalne ścieżki kariery dla wykładowców i studentów, przygotowując ich do pracy na wymagającym rynku IT. IBM Skills Academy zapewnia szkolenia na światowym poziomie, wykorzystując oficjalne kursy IBM, certyfikowanych instruktorów oraz dostęp do laboratoriów.

Spotkanie w WIT z przedstawicielem IBM promujące projekt firmy pod nazwą IBM Skills Academy

Program IBM Skills Academy to:

• Programy nauczania dostosowane do aktualnych wymagań rynku
  • Portal edukacyjny dzięki któremu studenci mają dostęp do programów nauczania w dogodnym dla nich terminie
  • Laboratoria w chmurze wykorzystujące uznane na rynku oprogramowanie firmy IBM oraz rozwiązania Open Source
  • IBM Open Badge, czyli uznane potwierdzenia nabytych kwalifikacji

Proponowane ścieżki kariery:

• Security (specjalizacje: Application Security Engineer, Security Inteligence Engineer)
  • Mobile (specjalizacje: Mobile Application Developer, Mobile Application Administrator)
  • Analytics (specjalizacje: Business Intelligence Analyst, Predictive Analytics Modeler)
  • Big Data (specjalizacje: Data Scientist, Data Warehouse Developer)
  • Cloud (specjalizacje: Cloud Application Developer, Cloud Enterprise Developer)

Korzyści dla uczestnika:

• Przygotowanie studentów do pracy w prawdziwym środowisku IT
  • Wzrost atrakcyjności studenta na rynku pracy
  • Dyplom ukończenia kursów (dokument potwierdzony przez IBM oraz EITT)
  • Zdobyta wiedza i certyfikaty studentów potwierdzone uznanym na rynku Open Badge
  • Prestiż wynikający z ugruntowanej pozycji firmy IBM na rynku IT

Przyjdź na spotkanie informacyjne, wybierz ścieżkę kariery i zapisz się na preferencyjnych warunkach!

Data Godzina Miejsce Prowadzący Data
23 maja 2018 r. 17.00 WIT (Newelska 6), sala N2 Mariusz Ochla (IBM Polska) 1 godzina

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.