Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Spotkanie odbędzie się 23 maja o godzinie 17.00 w budynku WIT (Newelska 6) w sali N2. Spotkanie poprowadzi Mariusz Ochla – Kierownik programu IBM Skills Academy, World Wide Cloud Leader oraz Justyna Kalbarczyk-Wiencek – Prezes Zarządu firmy EITT Sp. z o.o. będącej partnerem realizującym projekt ISA w Polsce.

IBM Skills Academy

Projekt IBM Skills Academy jest inicjatywą IBM obejmującą szkolenia i certyfikację środowisk akademickich na całym świecie. Projekt zapewnia unikalne ścieżki kariery dla wykładowców i studentów, przygotowując ich do pracy na wymagającym rynku IT. IBM Skills Academy zapewnia szkolenia na światowym poziomie, wykorzystując oficjalne kursy IBM, certyfikowanych instruktorów oraz dostęp do laboratoriów.

Spotkanie w WIT z przedstawicielem IBM promujące projekt firmy pod nazwą IBM Skills Academy

Program IBM Skills Academy to:

• Programy nauczania dostosowane do aktualnych wymagań rynku
  • Portal edukacyjny dzięki któremu studenci mają dostęp do programów nauczania w dogodnym dla nich terminie
  • Laboratoria w chmurze wykorzystujące uznane na rynku oprogramowanie firmy IBM oraz rozwiązania Open Source
  • IBM Open Badge, czyli uznane potwierdzenia nabytych kwalifikacji

Proponowane ścieżki kariery:

• Security (specjalizacje: Application Security Engineer, Security Inteligence Engineer)
  • Mobile (specjalizacje: Mobile Application Developer, Mobile Application Administrator)
  • Analytics (specjalizacje: Business Intelligence Analyst, Predictive Analytics Modeler)
  • Big Data (specjalizacje: Data Scientist, Data Warehouse Developer)
  • Cloud (specjalizacje: Cloud Application Developer, Cloud Enterprise Developer)

Korzyści dla uczestnika:

• Przygotowanie studentów do pracy w prawdziwym środowisku IT
  • Wzrost atrakcyjności studenta na rynku pracy
  • Dyplom ukończenia kursów (dokument potwierdzony przez IBM oraz EITT)
  • Zdobyta wiedza i certyfikaty studentów potwierdzone uznanym na rynku Open Badge
  • Prestiż wynikający z ugruntowanej pozycji firmy IBM na rynku IT

Przyjdź na spotkanie informacyjne, wybierz ścieżkę kariery i zapisz się na preferencyjnych warunkach!

Data Godzina Miejsce Prowadzący Data
23 maja 2018 r. 17.00 WIT (Newelska 6), sala N2 Mariusz Ochla (IBM Polska) 1 godzina

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.