Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Spotkanie odbędzie się 23 maja o godzinie 17.00 w budynku WIT (Newelska 6) w sali N2. Spotkanie poprowadzi Mariusz Ochla – Kierownik programu IBM Skills Academy, World Wide Cloud Leader oraz Justyna Kalbarczyk-Wiencek – Prezes Zarządu firmy EITT Sp. z o.o. będącej partnerem realizującym projekt ISA w Polsce.

IBM Skills Academy

Projekt IBM Skills Academy jest inicjatywą IBM obejmującą szkolenia i certyfikację środowisk akademickich na całym świecie. Projekt zapewnia unikalne ścieżki kariery dla wykładowców i studentów, przygotowując ich do pracy na wymagającym rynku IT. IBM Skills Academy zapewnia szkolenia na światowym poziomie, wykorzystując oficjalne kursy IBM, certyfikowanych instruktorów oraz dostęp do laboratoriów.

Spotkanie w WIT z przedstawicielem IBM promujące projekt firmy pod nazwą IBM Skills Academy

Program IBM Skills Academy to:

• Programy nauczania dostosowane do aktualnych wymagań rynku
  • Portal edukacyjny dzięki któremu studenci mają dostęp do programów nauczania w dogodnym dla nich terminie
  • Laboratoria w chmurze wykorzystujące uznane na rynku oprogramowanie firmy IBM oraz rozwiązania Open Source
  • IBM Open Badge, czyli uznane potwierdzenia nabytych kwalifikacji

Proponowane ścieżki kariery:

• Security (specjalizacje: Application Security Engineer, Security Inteligence Engineer)
  • Mobile (specjalizacje: Mobile Application Developer, Mobile Application Administrator)
  • Analytics (specjalizacje: Business Intelligence Analyst, Predictive Analytics Modeler)
  • Big Data (specjalizacje: Data Scientist, Data Warehouse Developer)
  • Cloud (specjalizacje: Cloud Application Developer, Cloud Enterprise Developer)

Korzyści dla uczestnika:

• Przygotowanie studentów do pracy w prawdziwym środowisku IT
  • Wzrost atrakcyjności studenta na rynku pracy
  • Dyplom ukończenia kursów (dokument potwierdzony przez IBM oraz EITT)
  • Zdobyta wiedza i certyfikaty studentów potwierdzone uznanym na rynku Open Badge
  • Prestiż wynikający z ugruntowanej pozycji firmy IBM na rynku IT

Przyjdź na spotkanie informacyjne, wybierz ścieżkę kariery i zapisz się na preferencyjnych warunkach!

Data Godzina Miejsce Prowadzący Data
23 maja 2018 r. 17.00 WIT (Newelska 6), sala N2 Mariusz Ochla (IBM Polska) 1 godzina

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.