Sprawdź się, zanim inni Cię sprawdzą

Zapraszamy na szkolenia organizowane w ramach projektu „WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) – Z nami ułożysz swoją przyszłość” dotyczące umiejętności potrzebnych do znalezienia dobrej pracy.

Czy znasz swoje atuty?
Czy umiesz zaskoczyć Head-Huntera?
SPRAWDŹ SIĘ, ZANIM INNI CIĘ SPRAWDZĄ
III EDYCJA

Podczas dwuczęściowego 10-godzinnego szkolenia, zakończonego otrzymaniem odpowiedniego zaświadczenia, a prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:

Foto 1
  • sprawdzisz, czy naprawdę wiesz wystarczająco dużo o rynku pracy i jego mechanizmach
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia
  • przetrenujesz indywidualnie i w ramach grupy zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy
    (szukanie, CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)

Pamiętaj: zatrudnienie znajdują ludzie kompetentni, ale także umiejący przekonywująco zaprezentować swoje kompetencje. Zwolnienia z pracy dotyczą osób mniej kompetentnych i mniej wydajnych, ale najczęściej tych o słabszych umiejętnościach społecznych.

Szkolenie jest bezpłatne, prowadzą je doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Dziekanatów

Terminy szkolenia: 9 i 16 czerwca 2011r. (czwartki) godz. 17:15, sala nr 14
ul. Newelska 6, siedziba WSISiZ

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.