Sprawdź się, zanim inni Cię sprawdzą

27/05/2011

Zapraszamy na szkolenia organizowane w ramach projektu „WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) – Z nami ułożysz swoją przyszłość” dotyczące umiejętności potrzebnych do znalezienia dobrej pracy.

Czy znasz swoje atuty?
Czy umiesz zaskoczyć Head-Huntera?
SPRAWDŹ SIĘ, ZANIM INNI CIĘ SPRAWDZĄ
III EDYCJA

Podczas dwuczęściowego 10-godzinnego szkolenia, zakończonego otrzymaniem odpowiedniego zaświadczenia, a prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:

Foto 1
  • sprawdzisz, czy naprawdę wiesz wystarczająco dużo o rynku pracy i jego mechanizmach
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia
  • przetrenujesz indywidualnie i w ramach grupy zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy
    (szukanie, CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)

Pamiętaj: zatrudnienie znajdują ludzie kompetentni, ale także umiejący przekonywująco zaprezentować swoje kompetencje. Zwolnienia z pracy dotyczą osób mniej kompetentnych i mniej wydajnych, ale najczęściej tych o słabszych umiejętnościach społecznych.

Szkolenie jest bezpłatne, prowadzą je doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Dziekanatów

Terminy szkolenia: 9 i 16 czerwca 2011r. (czwartki) godz. 17:15, sala nr 14
ul. Newelska 6, siedziba WSISiZ