Srebrny certyfikat „Uczelnia Liderów”

Miło nam zakomunikować, ze Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zdobyła srebrny certyfikat "Uczelnia Liderów" przyznawany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Otrzymały je uczelnie, które po raz trzeci odebrały laury w Programie. Jak napisano w uzasadnieniu świadczy to o trwałości i długookresowym charakterze wdrażanych przez nie rozwiązań w zakresie edukacji studentów i jakości kształcenia.

Nasza Uczelnia otrzymała dodatkowo wyróżnienie „Najwyższa jakość studiów”. Wyróżnienia te otrzymały szkoły wyższe, które wdrożyły najbardziej zaawansowane, oryginalne, nowoczesne i efektywne systemy zapewniania jakości kształcenia, determinujące rozwój różnorodnych programów i form kształcenia oraz sprzyjające innowacyjności w dydaktyce akademickiej.

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się w czwartek 2 lipca 2015 na Uniwersytecie Wrocławskim.

Synteza recenzji ekspertów oceniających Uczelnię w V edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” (2015)

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!