Stanowisko Senatu WSISiZ z dnia 20 maja 2009 r. w sprawie sytuacji w Samorządzie Studentów

Po zapoznaniu się z informacją Rektora oraz opinią prawną dotyczącą funkcjonowania organów Samorządu Studentów WSISiZ, Senat wyraża głębokie zaniepokojenie sytuacją zaistniałą w Samorządzie i zwraca się z apelem do ogółu studentów WSISiZ o podjęcie działań zmierzających do wyłonienia, zgodnie z Regulaminem Samorządu, prawomocnej reprezentacji Samorządu Studentów WSISiZ. Stanowisko Senatu (PDF) - https://ubi2.wit.edu.pl/file/Rektor/Stanowisko%20Senatu.pdf

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.