Studenci Wydziału Informatyki WSISiZ Tomasz Brożek i Wiktor Wojtylak zostali wyróżnieni za udział w projektach Letnich Praktyk Badawczych 2009

W ramach tegorocznych Letnich Praktyk Badawczych 2009 zostali wyróżnieni dwaj studenci III-ego roku studiów stacjonarnych Wydziału Informatyki WSISiZ Tomasz Brożek i Wiktor Wojtylak. Celem Letnich Praktyk Badawczych jest promowanie praktycznych zastosowań matematyki i informatyki (ang. industrial mathematics). W bieżącym roku Letnie Praktyki Badawcze były organizowane przez Instytut Badań Systemowych PAN, Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN oraz Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Więcej informacji na temat projektów wykonanych przez T. Brożka i W. Wojtylaka znajdziesz tutaj: http://www.wit.edu.pl/dokumenty/Tomasz_Brozek&Wiktor_Wojtylak_na_LPB.pdf

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!