Studenci Wydziału Informatyki WSISiZ Tomasz Brożek i Wiktor Wojtylak zostali wyróżnieni za udział w projektach Letnich Praktyk Badawczych 2009

W ramach tegorocznych Letnich Praktyk Badawczych 2009 zostali wyróżnieni dwaj studenci III-ego roku studiów stacjonarnych Wydziału Informatyki WSISiZ Tomasz Brożek i Wiktor Wojtylak. Celem Letnich Praktyk Badawczych jest promowanie praktycznych zastosowań matematyki i informatyki (ang. industrial mathematics). W bieżącym roku Letnie Praktyki Badawcze były organizowane przez Instytut Badań Systemowych PAN, Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN oraz Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Więcej informacji na temat projektów wykonanych przez T. Brożka i W. Wojtylaka znajdziesz tutaj: http://www.wit.edu.pl/dokumenty/Tomasz_Brozek&Wiktor_Wojtylak_na_LPB.pdf

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce
24/05/2019

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce

4 czerwca o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż pierwszej wystawy w Galerii WIT.
Wykład „Plakaty urugwajskie”
23/05/2019

Wykład „Plakaty urugwajskie”

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na autorską wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.