Studenci Wydziału Informatyki WSISiZ Tomasz Brożek i Wiktor Wojtylak zostali wyróżnieni za udział w projektach Letnich Praktyk Badawczych 2009

W ramach tegorocznych Letnich Praktyk Badawczych 2009 zostali wyróżnieni dwaj studenci III-ego roku studiów stacjonarnych Wydziału Informatyki WSISiZ Tomasz Brożek i Wiktor Wojtylak. Celem Letnich Praktyk Badawczych jest promowanie praktycznych zastosowań matematyki i informatyki (ang. industrial mathematics). W bieżącym roku Letnie Praktyki Badawcze były organizowane przez Instytut Badań Systemowych PAN, Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN oraz Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Więcej informacji na temat projektów wykonanych przez T. Brożka i W. Wojtylaka znajdziesz tutaj: http://www.wit.edu.pl/dokumenty/Tomasz_Brozek&Wiktor_Wojtylak_na_LPB.pdf

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.