Studentka WIT zwyciężyła w konkursie na najlepszy projekt graficzny etykiety piwa!

Studenci grafiki WIT wzięli udział w konkursie na najlepszy projekt graficzny etykiety piwa Ordynat. Całość projektu przebiegała pod czujnym okiem mgr Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss, która prowadzi zajęcia między innymi z Projektowania graficznego oraz Wiedzy o działaniach i strukturach wizualnych.
Zwycięski projekt graficzny etykiety piwa Ordynat - Izabela Szymanowska

Pierwsze miejsce zdobyła Izabela Szymanowska.

Serdecznie gratulujemy !

Zobaczcie jak wyglądały pozostałe prace

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.