Studentka WIT zwyciężyła w konkursie na najlepszy projekt graficzny etykiety piwa!

Studenci grafiki WIT wzięli udział w konkursie na najlepszy projekt graficzny etykiety piwa Ordynat. Całość projektu przebiegała pod czujnym okiem mgr Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss, która prowadzi zajęcia między innymi z Projektowania graficznego oraz Wiedzy o działaniach i strukturach wizualnych.
Zwycięski projekt graficzny etykiety piwa Ordynat - Izabela Szymanowska

Pierwsze miejsce zdobyła Izabela Szymanowska.

Serdecznie gratulujemy !

Zobaczcie jak wyglądały pozostałe prace

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!