Studia II stopnia (magisterskie) na kierunku Grafika

Miło nam poinformować, że Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała złożony przez nas wniosek o wyrażenie zgody na utworzenie i prowadzenie w WIT studiów 2-go stopnia (magisterskich) na kierunku „Grafika”.

Już wkrótce rozpoczniemy rekrutację na studia 2-go stopnia (magisterskie) na kierunku „Grafika” w specjalności Sztuka mediów cyfrowych.
W ramach nowej specjalności studenci będą mogli wybrać jedną z dwóch specjalizacji :
• Grafika cyfrowa,
• Zaawansowane multimedia.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.