Studia II stopnia (magisterskie) na kierunku Grafika

Miło nam poinformować, że Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała złożony przez nas wniosek o wyrażenie zgody na utworzenie i prowadzenie w WIT studiów 2-go stopnia (magisterskich) na kierunku „Grafika”.

Już wkrótce rozpoczniemy rekrutację na studia 2-go stopnia (magisterskie) na kierunku „Grafika” w specjalności Sztuka mediów cyfrowych.
W ramach nowej specjalności studenci będą mogli wybrać jedną z dwóch specjalizacji :
• Grafika cyfrowa,
• Zaawansowane multimedia.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.