Stypendia Rektora WIT dla najlepszych studentów - cudzoziemców

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Rektora WIT począwszy od roku akademickiego 2016/2017 o stypendium rektora dla najlepszych studentów mogą ubiegać się studenci - obcokrajowcy wszystkich form i poziomów studiów, którym nie przysługuje pomoc materialna ze środków MNiSW.
Stypendia są finansowane ze środków własnych WIT.

Szczegółowe zasady przyznawania stypendium rektora zostały określone w Regulaminie ustalania własnego funduszu stypendialnego oraz wysokość przyznawania i wypłacania stypendiów dla studentów cudzoziemców Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania .

Stypendium rektora przyznawane jest na wniosek studenta na okres jednego semestru.
Termin składania wniosków za semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017 – 17 stycznia 2017 r.pobierz formularz wniosku .

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00