Stypendia Rektora WIT dla najlepszych studentów - cudzoziemców

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Rektora WIT począwszy od roku akademickiego 2016/2017 o stypendium rektora dla najlepszych studentów mogą ubiegać się studenci - obcokrajowcy wszystkich form i poziomów studiów, którym nie przysługuje pomoc materialna ze środków MNiSW.
Stypendia są finansowane ze środków własnych WIT.

Szczegółowe zasady przyznawania stypendium rektora zostały określone w Regulaminie ustalania własnego funduszu stypendialnego oraz wysokość przyznawania i wypłacania stypendiów dla studentów cudzoziemców Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania .

Stypendium rektora przyznawane jest na wniosek studenta na okres jednego semestru.
Termin składania wniosków za semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017 – 17 stycznia 2017 r.pobierz formularz wniosku .

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.