Stypendia Rektora WIT dla najlepszych studentów - cudzoziemców

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Rektora WIT począwszy od roku akademickiego 2016/2017 o stypendium rektora dla najlepszych studentów mogą ubiegać się studenci - obcokrajowcy wszystkich form i poziomów studiów, którym nie przysługuje pomoc materialna ze środków MNiSW.
Stypendia są finansowane ze środków własnych WIT.

Szczegółowe zasady przyznawania stypendium rektora zostały określone w Regulaminie ustalania własnego funduszu stypendialnego oraz wysokość przyznawania i wypłacania stypendiów dla studentów cudzoziemców Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania .

Stypendium rektora przyznawane jest na wniosek studenta na okres jednego semestru.
Termin składania wniosków za semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017 – 17 stycznia 2017 r.pobierz formularz wniosku .

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.