Stypendia socjalne i zapomogi

Z dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego są jeszcze pieniądze na stypendia socjalne i zapomogi. Stypendium socjalne może otrzymać student studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (również powtarzający rok), który znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Stypendium przyznawane jest na semestr z możliwością jego przedłużenia. Aby otrzymać stypendium miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie studenta uprawniająca do otrzymania stypendium nie może przekroczyć kwoty 572 zł.
Zapomoga jest przyznawana w formie jednorazowego świadczenia pieniężnego tym studentom, którzy z przyczyn losowych znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Świadczenie jest przyznawane na wniosek studenta. Wniosek o zapomogę powinien być udokumentowany odpowiednimi zaświadczeniami (wydanymi przez np.: urząd pracy, urząd gminy, straż pożarną, towarzystwo ubezpieczeniowe, policję, zakład opieki zdrowotnej). Student może otrzymać zapomogę co najwyżej dwa razy w roku akademickim. Wysokość zapomogi ustalana jest indywidualnie. Druki wniosków o stypendium socjalnego znajdują się na stronie www szkoły w zakładce pomoc finansowa/stypendia MNiSW lub w systemie UBIK w dokumentach do pobrania. Wnioski należy składać do wydziałowych komisji stypendialnych

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.