Stypendia socjalne i zapomogi

Z dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego są jeszcze pieniądze na stypendia socjalne i zapomogi. Stypendium socjalne może otrzymać student studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (również powtarzający rok), który znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Stypendium przyznawane jest na semestr z możliwością jego przedłużenia. Aby otrzymać stypendium miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie studenta uprawniająca do otrzymania stypendium nie może przekroczyć kwoty 572 zł.
Zapomoga jest przyznawana w formie jednorazowego świadczenia pieniężnego tym studentom, którzy z przyczyn losowych znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Świadczenie jest przyznawane na wniosek studenta. Wniosek o zapomogę powinien być udokumentowany odpowiednimi zaświadczeniami (wydanymi przez np.: urząd pracy, urząd gminy, straż pożarną, towarzystwo ubezpieczeniowe, policję, zakład opieki zdrowotnej). Student może otrzymać zapomogę co najwyżej dwa razy w roku akademickim. Wysokość zapomogi ustalana jest indywidualnie. Druki wniosków o stypendium socjalnego znajdują się na stronie www szkoły w zakładce pomoc finansowa/stypendia MNiSW lub w systemie UBI w dokumentach do pobrania. Wnioski należy składać do wydziałowych komisji stypendialnych

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.