Stypendia socjalne i zapomogi

Z dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego są jeszcze pieniądze na stypendia socjalne i zapomogi. Stypendium socjalne może otrzymać student studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (również powtarzający rok), który znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Stypendium przyznawane jest na semestr z możliwością jego przedłużenia. Aby otrzymać stypendium miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie studenta uprawniająca do otrzymania stypendium nie może przekroczyć kwoty 572 zł.
Zapomoga jest przyznawana w formie jednorazowego świadczenia pieniężnego tym studentom, którzy z przyczyn losowych znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Świadczenie jest przyznawane na wniosek studenta. Wniosek o zapomogę powinien być udokumentowany odpowiednimi zaświadczeniami (wydanymi przez np.: urząd pracy, urząd gminy, straż pożarną, towarzystwo ubezpieczeniowe, policję, zakład opieki zdrowotnej). Student może otrzymać zapomogę co najwyżej dwa razy w roku akademickim. Wysokość zapomogi ustalana jest indywidualnie. Druki wniosków o stypendium socjalnego znajdują się na stronie www szkoły w zakładce pomoc finansowa/stypendia MNiSW lub w systemie UBI w dokumentach do pobrania. Wnioski należy składać do wydziałowych komisji stypendialnych

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.