Stypendia socjalne i zapomogi

Z dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego są jeszcze pieniądze na stypendia socjalne i zapomogi. Stypendium socjalne może otrzymać student studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (również powtarzający rok), który znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Stypendium przyznawane jest na semestr z możliwością jego przedłużenia. Aby otrzymać stypendium miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie studenta uprawniająca do otrzymania stypendium nie może przekroczyć kwoty 572 zł.
Zapomoga jest przyznawana w formie jednorazowego świadczenia pieniężnego tym studentom, którzy z przyczyn losowych znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Świadczenie jest przyznawane na wniosek studenta. Wniosek o zapomogę powinien być udokumentowany odpowiednimi zaświadczeniami (wydanymi przez np.: urząd pracy, urząd gminy, straż pożarną, towarzystwo ubezpieczeniowe, policję, zakład opieki zdrowotnej). Student może otrzymać zapomogę co najwyżej dwa razy w roku akademickim. Wysokość zapomogi ustalana jest indywidualnie. Druki wniosków o stypendium socjalnego znajdują się na stronie www szkoły w zakładce pomoc finansowa/stypendia MNiSW lub w systemie UBIK w dokumentach do pobrania. Wnioski należy składać do wydziałowych komisji stypendialnych

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.
Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.