STYPENDIA SOCJALNE – SEMESTR LETNI 2008/2009

W dziekanacie Wydziału Informatyki można już składać wnioski o stypendium socjalne. Termin składania wniosków - 31 marca 2009 O stypendium mogą ubiegać się osoby, których dochód w gospodarstwie domowym nie przekracza 572 zł netto na członka rodziny. Zachęcamy wszystkich studentów do składania wniosków. Jeśli mają Państwo wątpliwości, pytania zapraszamy do dziekanatu.Chętnie pomożemy w wyliczeniu dochodu. Regulamin przyznawania stypendium zamieszczony jest w UBIK. Anna Piotrowska Sekretarz Wydziałowej Komisji Stypendialnej

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wraz z firmą Inprogress zapraszamy Państwa do udziału w wirtualnej konferencji  Digital (R)evolution. Best Management Practices In Progress, która odbędzie się 5.06.2019 r. za pośrednictwem platformy Hopin w godzinach: 10:00 – 17:00.
Rekrutacja wystartowała!

Rekrutacja wystartowała!

Kolejna rekrutacja na studia w WIT właśnie wystartowała z dniem dzisiejszym Zapraszamy na stronę rekrutacji.
Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Miło nam poinformować, że wystawa pt. ‘Portfolio WIT’ składająca się z 40 prac naszych studentów i wykładowców została dziś otwarta w Teh-Chun Gallery of College of Arts w National Taiwan Normal University (NTNU) w Tajpej.