Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla Kamila Jaroty

Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla Kamila Jaroty laureata 3 miejsca na Mistrzostwach Świata Juniorów w Trójboju Siłowym w kategorii superciężkiej (powyżej 120 kg).

Miło nam poinformować, że w dniu 6 grudnia 2013 r. nasz student III roku studiów pierwszego stopnia na kierunku administracja Kamil Jarota otrzymał stypendium ministra za wybitne osiągnięcia.

Gratulujemy!

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.