Sukces studentek WIT w kokursie Student PakStar 2014

Miło nam poinformować, że projekt grupowy wykonany przez Annę Nowokuńską i Katarzynę Piątek na zajęciach z Projektowania Grafiki Użytkowej prowadzonych przez Małgorzatę Sobocińską-Kiss, otrzymał wyróżnienie w IV Krajowym Konkursie Projektów Opakowań Student PakStar 2014.

Autorki wyróżnionego projektu otrzymają dyplom na ceremonii rozdania nagród w ramach Konkursu PakStar 2014 podczas otwarcia Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK 2014 w Poznaniu.

Nagrodzone wzory będą eksponowane na Targach TAROPAK 2014, a następnie w siedzibie COBRO w ciągu 6 miesięcy od daty zakończenia konkursu.

Dodatkowo wyróżnienie przyznane w Konkursie Student PakStar umożliwia zgłoszenie wzoru do udziału w Światowym Konkursie Projektów Opakowań WORLDSTAR STUDENT AWARD, organizowanym przez Światową Organizację Opakowań WPO, do którego studentki planują w związku z tym przystąpić.

Zapraszamy do obejrzenia strony konkursu: www.cobro.org.pl
oraz publikacji projektu: http://bit.ly/UEw6Tq

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.