Sukces studentek WIT w kokursie Student PakStar 2014

Miło nam poinformować, że projekt grupowy wykonany przez Annę Nowokuńską i Katarzynę Piątek na zajęciach z Projektowania Grafiki Użytkowej prowadzonych przez Małgorzatę Sobocińską-Kiss, otrzymał wyróżnienie w IV Krajowym Konkursie Projektów Opakowań Student PakStar 2014.

Autorki wyróżnionego projektu otrzymają dyplom na ceremonii rozdania nagród w ramach Konkursu PakStar 2014 podczas otwarcia Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK 2014 w Poznaniu.

Nagrodzone wzory będą eksponowane na Targach TAROPAK 2014, a następnie w siedzibie COBRO w ciągu 6 miesięcy od daty zakończenia konkursu.

Dodatkowo wyróżnienie przyznane w Konkursie Student PakStar umożliwia zgłoszenie wzoru do udziału w Światowym Konkursie Projektów Opakowań WORLDSTAR STUDENT AWARD, organizowanym przez Światową Organizację Opakowań WPO, do którego studentki planują w związku z tym przystąpić.

Zapraszamy do obejrzenia strony konkursu: www.cobro.org.pl
oraz publikacji projektu: http://bit.ly/UEw6Tq

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.