Sukces studentek WIT w kokursie Student PakStar 2014

Miło nam poinformować, że projekt grupowy wykonany przez Annę Nowokuńską i Katarzynę Piątek na zajęciach z Projektowania Grafiki Użytkowej prowadzonych przez Małgorzatę Sobocińską-Kiss, otrzymał wyróżnienie w IV Krajowym Konkursie Projektów Opakowań Student PakStar 2014.

Autorki wyróżnionego projektu otrzymają dyplom na ceremonii rozdania nagród w ramach Konkursu PakStar 2014 podczas otwarcia Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK 2014 w Poznaniu.

Nagrodzone wzory będą eksponowane na Targach TAROPAK 2014, a następnie w siedzibie COBRO w ciągu 6 miesięcy od daty zakończenia konkursu.

Dodatkowo wyróżnienie przyznane w Konkursie Student PakStar umożliwia zgłoszenie wzoru do udziału w Światowym Konkursie Projektów Opakowań WORLDSTAR STUDENT AWARD, organizowanym przez Światową Organizację Opakowań WPO, do którego studentki planują w związku z tym przystąpić.

Zapraszamy do obejrzenia strony konkursu: www.cobro.org.pl
oraz publikacji projektu: http://bit.ly/UEw6Tq

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.