Sukces studentek WIT w kokursie Student PakStar 2014

Miło nam poinformować, że projekt grupowy wykonany przez Annę Nowokuńską i Katarzynę Piątek na zajęciach z Projektowania Grafiki Użytkowej prowadzonych przez Małgorzatę Sobocińską-Kiss, otrzymał wyróżnienie w IV Krajowym Konkursie Projektów Opakowań Student PakStar 2014.

Autorki wyróżnionego projektu otrzymają dyplom na ceremonii rozdania nagród w ramach Konkursu PakStar 2014 podczas otwarcia Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK 2014 w Poznaniu.

Nagrodzone wzory będą eksponowane na Targach TAROPAK 2014, a następnie w siedzibie COBRO w ciągu 6 miesięcy od daty zakończenia konkursu.

Dodatkowo wyróżnienie przyznane w Konkursie Student PakStar umożliwia zgłoszenie wzoru do udziału w Światowym Konkursie Projektów Opakowań WORLDSTAR STUDENT AWARD, organizowanym przez Światową Organizację Opakowań WPO, do którego studentki planują w związku z tym przystąpić.

Zapraszamy do obejrzenia strony konkursu: www.cobro.org.pl
oraz publikacji projektu: http://bit.ly/UEw6Tq

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019