Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Światło i kolor Portugalii Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 12 maja o godz. 18.00 w Wolskim Centrum Kultury (ul. Działdowska 6) i potrwa do 5 czerwca.

Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Więcej informacji na stronie Wolskiego Centrum Kultury.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.