Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Światło i kolor Portugalii Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 12 maja o godz. 18.00 w Wolskim Centrum Kultury (ul. Działdowska 6) i potrwa do 5 czerwca.

Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Więcej informacji na stronie Wolskiego Centrum Kultury.

Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.
Życzenia świąteczne 2019
19/12/2019

Życzenia świąteczne 2019

W imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka i Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy i Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego życzymy Wszystkim spokoju, odpoczynku i wspaniałych magicznych chwil oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia w życiu osobistym oraz zawodowym w Nowym 2020 Roku!