System identyfikacji wizualnej Projektowania Uniwersalnego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że został opracowany pierwszy w Polsce system identyfikacji wizualnej projektowania uniwersalnego a jego autorką jest Małgorzata Sobocińska-Kiss.
Celem opracowania systemu znaku graficznego było umożliwienie łatwej identyfikacji wszelkich działań na rzecz tego przedsięwzięcia.
logo projektowania uniwersalnego
Więcej informacji na stronie: www.niepelnosprawni.gov.pl

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.