System identyfikacji wizualnej Projektowania Uniwersalnego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że został opracowany pierwszy w Polsce system identyfikacji wizualnej projektowania uniwersalnego a jego autorką jest Małgorzata Sobocińska-Kiss.
Celem opracowania systemu znaku graficznego było umożliwienie łatwej identyfikacji wszelkich działań na rzecz tego przedsięwzięcia.
logo projektowania uniwersalnego
Więcej informacji na stronie: www.niepelnosprawni.gov.pl

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.