Szkolenie AMBIENT - raj dla kreacji

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie AMBIENT organizowane w ramach projektu WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW). Na wykładzie i ćwiczeniach uczestnicy będą mieli możliwość poznania ciekawej formy komunikacji marketingowej, która powstaje niezmiernie kontekstowo i skojarzeniowo z ustalonym miejscem, gdzie się dany komunikat znajduje.
Szkolenie poprowadzi pan Piotr Krochmalski

Wykład » 16.01.2012, godz. 17:45-20:00
Ćwiczenia » 19.01.2012, godz. 17:45-20:00
Sala N2, ul. Newelska 6

Szkolenie składa się z części teoretycznej (wykład) oraz praktycznej (omówienie ćwiczeń).
Serdecznie zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatów.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.