Szkolenie AMBIENT - raj dla kreacji

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie AMBIENT organizowane w ramach projektu WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW). Na wykładzie i ćwiczeniach uczestnicy będą mieli możliwość poznania ciekawej formy komunikacji marketingowej, która powstaje niezmiernie kontekstowo i skojarzeniowo z ustalonym miejscem, gdzie się dany komunikat znajduje.
Szkolenie poprowadzi pan Piotr Krochmalski

Wykład » 16.01.2012, godz. 17:45-20:00
Ćwiczenia » 19.01.2012, godz. 17:45-20:00
Sala N2, ul. Newelska 6

Szkolenie składa się z części teoretycznej (wykład) oraz praktycznej (omówienie ćwiczeń).
Serdecznie zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatów.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.