Szkolenie AMBIENT - raj dla kreacji

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie AMBIENT organizowane w ramach projektu WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW). Na wykładzie i ćwiczeniach uczestnicy będą mieli możliwość poznania ciekawej formy komunikacji marketingowej, która powstaje niezmiernie kontekstowo i skojarzeniowo z ustalonym miejscem, gdzie się dany komunikat znajduje.
Szkolenie poprowadzi pan Piotr Krochmalski

Wykład » 16.01.2012, godz. 17:45-20:00
Ćwiczenia » 19.01.2012, godz. 17:45-20:00
Sala N2, ul. Newelska 6

Szkolenie składa się z części teoretycznej (wykład) oraz praktycznej (omówienie ćwiczeń).
Serdecznie zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatów.

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!