Szkolenie DIRECT MAIL - efektywny i tani sposób dotarcia do odbiorcy

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) i jest otwarte dla wszystkich studentów naszej Uczelni. DIRECT MAIL - niezmiennie istotny i skuteczny kanał komunikowania marketingowego, szczególnie w czasie kryzysu i poszukiwania sposobów obniżenia budżetów reklamowych.
Szczególną zachętę kierujemy do studentów z kierunku Grafika i Zarządzanie. Termin szkolenia Wykład » 08.12.2011, godz. 17:45-20:00 Ćwiczenia » 12.12.2011, godz. 17:45-20:00 Sala N2, ul. Newelska 6 Wszystkich zainteresowanych prosimy, aby przyjść 15 minut wcześniej w celu wypełnienia dokumentów uczestnictwa. Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń). Zajęcia poprowadzi dr Piotr Krochmalski. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.