Szkolenie DIRECT MAIL - efektywny i tani sposób dotarcia do odbiorcy

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) i jest otwarte dla wszystkich studentów naszej Uczelni. DIRECT MAIL - niezmiennie istotny i skuteczny kanał komunikowania marketingowego, szczególnie w czasie kryzysu i poszukiwania sposobów obniżenia budżetów reklamowych.
Szczególną zachętę kierujemy do studentów z kierunku Grafika i Zarządzanie. Termin szkolenia Wykład » 08.12.2011, godz. 17:45-20:00 Ćwiczenia » 12.12.2011, godz. 17:45-20:00 Sala N2, ul. Newelska 6 Wszystkich zainteresowanych prosimy, aby przyjść 15 minut wcześniej w celu wypełnienia dokumentów uczestnictwa. Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń). Zajęcia poprowadzi dr Piotr Krochmalski. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.