Szkolenie DIRECT MAIL - efektywny i tani sposób dotarcia do odbiorcy

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) i jest otwarte dla wszystkich studentów naszej Uczelni. DIRECT MAIL - niezmiennie istotny i skuteczny kanał komunikowania marketingowego, szczególnie w czasie kryzysu i poszukiwania sposobów obniżenia budżetów reklamowych.
Szczególną zachętę kierujemy do studentów z kierunku Grafika i Zarządzanie. Termin szkolenia Wykład » 08.12.2011, godz. 17:45-20:00 Ćwiczenia » 12.12.2011, godz. 17:45-20:00 Sala N2, ul. Newelska 6 Wszystkich zainteresowanych prosimy, aby przyjść 15 minut wcześniej w celu wypełnienia dokumentów uczestnictwa. Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń). Zajęcia poprowadzi dr Piotr Krochmalski. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.