Szkolenie DIRECT MAIL - efektywny i tani sposób dotarcia do odbiorcy

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) i jest otwarte dla wszystkich studentów naszej Uczelni. DIRECT MAIL - niezmiennie istotny i skuteczny kanał komunikowania marketingowego, szczególnie w czasie kryzysu i poszukiwania sposobów obniżenia budżetów reklamowych.
Szczególną zachętę kierujemy do studentów z kierunku Grafika i Zarządzanie. Termin szkolenia Wykład » 08.12.2011, godz. 17:45-20:00 Ćwiczenia » 12.12.2011, godz. 17:45-20:00 Sala N2, ul. Newelska 6 Wszystkich zainteresowanych prosimy, aby przyjść 15 minut wcześniej w celu wypełnienia dokumentów uczestnictwa. Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń). Zajęcia poprowadzi dr Piotr Krochmalski. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.