Szkolenie „Łagodne wprowadzenie do Test Driven Development”

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 15 grudnia 2011 r. w godz. 1745 - 1915 w sali N2. Podczas spotkania zostaną przedstawione korzyści płynące ze stosowania TDD oraz przykłady jego zastosowań.

„Łagodne wprowadzenie do Test Driven Development (TDD)”

Jeżeli piszesz programy nie wiedząc co to jest Test Driven Development to nawet nie wiesz, ile tracisz. Na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno (szczególnie, jeżeli jest się studentem).

Zapraszamy na spotkanie, w czasie którego zostaną przedstawione korzyści płynące ze stosowania TDD, a następnie "na żywo" zostanie pokazane rozwiązanie pewnego problemu z zastosowaniem świeżo zdobytej wiedzy teoretycznej.

Szkolenie jest realizowane w ramach Projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

» Więcej informacji o szkoleniu

Szkolenie odbędzie się 15 grudnia br. w godz. 17:45-19:15 w sali N2 na ul. Newelskiej 6

Zajęcia poprowadzi mgr inż. Marcin Zajączkowski z Altkom Software & Consulting.

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.
Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN
24/10/2018

Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN

FUN – Forum Uczelni Niepublicznych jest Komisją Branżową Parlamentu Studentów RP zrzeszającą samorządy studenckie uczelni niepublicznych w Polsce.