Szkolenie „Łagodne wprowadzenie do Test Driven Development”

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 15 grudnia 2011 r. w godz. 1745 - 1915 w sali N2. Podczas spotkania zostaną przedstawione korzyści płynące ze stosowania TDD oraz przykłady jego zastosowań.

„Łagodne wprowadzenie do Test Driven Development (TDD)”

Jeżeli piszesz programy nie wiedząc co to jest Test Driven Development to nawet nie wiesz, ile tracisz. Na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno (szczególnie, jeżeli jest się studentem).

Zapraszamy na spotkanie, w czasie którego zostaną przedstawione korzyści płynące ze stosowania TDD, a następnie "na żywo" zostanie pokazane rozwiązanie pewnego problemu z zastosowaniem świeżo zdobytej wiedzy teoretycznej.

Szkolenie jest realizowane w ramach Projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

» Więcej informacji o szkoleniu

Szkolenie odbędzie się 15 grudnia br. w godz. 17:45-19:15 w sali N2 na ul. Newelskiej 6

Zajęcia poprowadzi mgr inż. Marcin Zajączkowski z Altkom Software & Consulting.

Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.
Filmy z wernisażu wystawy Upgrowth
20/03/2020

Filmy z wernisażu wystawy Upgrowth

28 lutego 2020 r. był wernisaż wystawy UPGROWTH 2018/2019 - najlepsze dyplomy WIT.