Szkolenie „Łagodne wprowadzenie do Test Driven Development”

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 15 grudnia 2011 r. w godz. 1745 - 1915 w sali N2. Podczas spotkania zostaną przedstawione korzyści płynące ze stosowania TDD oraz przykłady jego zastosowań.

„Łagodne wprowadzenie do Test Driven Development (TDD)”

Jeżeli piszesz programy nie wiedząc co to jest Test Driven Development to nawet nie wiesz, ile tracisz. Na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno (szczególnie, jeżeli jest się studentem).

Zapraszamy na spotkanie, w czasie którego zostaną przedstawione korzyści płynące ze stosowania TDD, a następnie "na żywo" zostanie pokazane rozwiązanie pewnego problemu z zastosowaniem świeżo zdobytej wiedzy teoretycznej.

Szkolenie jest realizowane w ramach Projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

» Więcej informacji o szkoleniu

Szkolenie odbędzie się 15 grudnia br. w godz. 17:45-19:15 w sali N2 na ul. Newelskiej 6

Zajęcia poprowadzi mgr inż. Marcin Zajączkowski z Altkom Software & Consulting.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.