Szkolenie „Łagodne wprowadzenie do Test Driven Development”

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 15 grudnia 2011 r. w godz. 1745 - 1915 w sali N2. Podczas spotkania zostaną przedstawione korzyści płynące ze stosowania TDD oraz przykłady jego zastosowań.

„Łagodne wprowadzenie do Test Driven Development (TDD)”

Jeżeli piszesz programy nie wiedząc co to jest Test Driven Development to nawet nie wiesz, ile tracisz. Na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno (szczególnie, jeżeli jest się studentem).

Zapraszamy na spotkanie, w czasie którego zostaną przedstawione korzyści płynące ze stosowania TDD, a następnie "na żywo" zostanie pokazane rozwiązanie pewnego problemu z zastosowaniem świeżo zdobytej wiedzy teoretycznej.

Szkolenie jest realizowane w ramach Projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

» Więcej informacji o szkoleniu

Szkolenie odbędzie się 15 grudnia br. w godz. 17:45-19:15 w sali N2 na ul. Newelskiej 6

Zajęcia poprowadzi mgr inż. Marcin Zajączkowski z Altkom Software & Consulting.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.