Szkolenie: Projekt „Dziwaczne Smarowidło” – jak reklamować kontrowersyjne produkty

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "PROJEKT DZIWACZNE SMAROWIDŁO – JAK REKLAMOWAĆ KONTROWERSYJNE PRODUKTY" Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Jest wiele produktów, które wszyscy akceptują, potrzebują ich i na co dzień używają. Są jednak i takie, które wcale nie są nam niezbędne, mało tego są dosyć kontrowersyjne w swym wyglądzie, smaku etc.
Jak radzi sobie reklama w takich sytuacjach?

Termin i miejsce:

17 marca 2014 r. (poniedziałek) - godz. 17:00-20:45, sala wykładowa N2

Szkolenie składa się z dwóch części:

teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń)

Prowadzący:

dr Piotr Krochmalski

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Zgłoszenia należy przesyłać do 14 marca na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”
22/11/2019

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Przyjdź na wystawę Piękno stworzenia
Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.