Szkolenie: Projekt „Dziwaczne Smarowidło” – jak reklamować kontrowersyjne produkty

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "PROJEKT DZIWACZNE SMAROWIDŁO – JAK REKLAMOWAĆ KONTROWERSYJNE PRODUKTY" Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Jest wiele produktów, które wszyscy akceptują, potrzebują ich i na co dzień używają. Są jednak i takie, które wcale nie są nam niezbędne, mało tego są dosyć kontrowersyjne w swym wyglądzie, smaku etc.
Jak radzi sobie reklama w takich sytuacjach?

Termin i miejsce:

17 marca 2014 r. (poniedziałek) - godz. 17:00-20:45, sala wykładowa N2

Szkolenie składa się z dwóch części:

teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń)

Prowadzący:

dr Piotr Krochmalski

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Zgłoszenia należy przesyłać do 14 marca na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.