Szkolenie: Projekt „Dziwaczne Smarowidło” – jak reklamować kontrowersyjne produkty

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "PROJEKT DZIWACZNE SMAROWIDŁO – JAK REKLAMOWAĆ KONTROWERSYJNE PRODUKTY" Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Jest wiele produktów, które wszyscy akceptują, potrzebują ich i na co dzień używają. Są jednak i takie, które wcale nie są nam niezbędne, mało tego są dosyć kontrowersyjne w swym wyglądzie, smaku etc.
Jak radzi sobie reklama w takich sytuacjach?

Termin i miejsce:

17 marca 2014 r. (poniedziałek) - godz. 17:00-20:45, sala wykładowa N2

Szkolenie składa się z dwóch części:

teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń)

Prowadzący:

dr Piotr Krochmalski

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Zgłoszenia należy przesyłać do 14 marca na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Galeria WIT partnerem konkursu EtnoKraków/Rozstaje
27/05/2020

Galeria WIT partnerem konkursu EtnoKraków/Rozstaje

Serdecznie zapraszamy studentów i wykładowców do udziału w Międzynarodowym Konkursie na Plakat pt. EtnoKraków/Rozstaje
Kolejne sukcesy Anny Kłos i prowadzonej przez nią Galerii WIT
24/05/2020

Kolejne sukcesy Anny Kłos i prowadzonej przez nią Galerii WIT

Anna Kłos dostała zaproszenie do Borderless Graphic Designers Group / Canada. Serdecznie gratulujemy!
Funkcjonowanie WIT po 25 maja
24/05/2020

Funkcjonowanie WIT po 25 maja

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zasad funkcjonowania WIT po 25 maja 2020 r. w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem SARS-CoV-2