Szkolenie: Projekt „Wstrętny kabanos” – dla reklamy nie ma przypadków beznadziejnych

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "PROJEKT WSTRĘTNY KABANOS – DLA REKLAMY NIE MA PRZYPADKÓW BEZNADZIEJNYCH" Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy musimy wymyślić atrakcyjną reklamę produktu nieciekawego, nieatrakcyjnego, a na domiar nie posiadającego specjalnych racjonalnych walorów.
Nie jest wielką sztuką wymyślenie dobrej kampanii reklamowej dla dobrego, oryginalnego jednak.. dobra reklama nie zna przypadków beznadziejnych.

Termin i miejsce:

6 marca 2014 r. (czwartek) - godz. 17:00-20:45, sala wykładowa N2

Szkolenie składa się z dwóch części:

teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń)

Prowadzący:

dr Piotr Krochmalski

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Zgłoszenia należy przesyłać do 4 marca na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Dynamiczne zarządzanie procesami
28/01/2020

Dynamiczne zarządzanie procesami

Dnia 20 stycznia Marek Szelągowski przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN