Szkolenie: Projekt „Wstrętny kabanos” – dla reklamy nie ma przypadków beznadziejnych

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "PROJEKT WSTRĘTNY KABANOS – DLA REKLAMY NIE MA PRZYPADKÓW BEZNADZIEJNYCH" Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy musimy wymyślić atrakcyjną reklamę produktu nieciekawego, nieatrakcyjnego, a na domiar nie posiadającego specjalnych racjonalnych walorów.
Nie jest wielką sztuką wymyślenie dobrej kampanii reklamowej dla dobrego, oryginalnego jednak.. dobra reklama nie zna przypadków beznadziejnych.

Termin i miejsce:

6 marca 2014 r. (czwartek) - godz. 17:00-20:45, sala wykładowa N2

Szkolenie składa się z dwóch części:

teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń)

Prowadzący:

dr Piotr Krochmalski

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Zgłoszenia należy przesyłać do 4 marca na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.