Szkolenie „Unit Testing w praktyce”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami informatycznymi na bezpłatne szkolenie: „Unit Testing w praktyce”.
Testowanie oprogramowania to zadanie nie tylko dla testerów. Proces ten jest częścią wytwarzania oprogramowania i nie powinien być bagatelizowany.
Wykład ten będzie wstępem do testów jednostkowych oprogramowania, w trakcie którego zostanie omówione m.in. ich zastosowanie w praktyce - nie zawsze zgodne z podręcznikową teorią.

Termin: 18.05.2011, godz. 16:15-18:00, sala N14 na ul. Newelskiej 6

Zajęcia poprowadzi pan Tomasz Purzycki z Cegedim Group Poland.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.