Szkolenie „Unit Testing w praktyce”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami informatycznymi na bezpłatne szkolenie: „Unit Testing w praktyce”.
Testowanie oprogramowania to zadanie nie tylko dla testerów. Proces ten jest częścią wytwarzania oprogramowania i nie powinien być bagatelizowany.
Wykład ten będzie wstępem do testów jednostkowych oprogramowania, w trakcie którego zostanie omówione m.in. ich zastosowanie w praktyce - nie zawsze zgodne z podręcznikową teorią.

Termin: 18.05.2011, godz. 16:15-18:00, sala N14 na ul. Newelskiej 6

Zajęcia poprowadzi pan Tomasz Purzycki z Cegedim Group Poland.

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.