Tabu w reklamie – Czy istnieje?

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "TABU W REKLAMIE – CZY ISTNIEJE?" Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW)" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Często mówi się, że reklama jest dziedziną, w której nie ma tabu. Lecz czy tak jest naprawdę? Czy rzeczywiście nie ma tematów, których reklama nie ma prawa poruszać lub z nich drwić?

TABU W REKLAMIE – CZY ISTNIEJE?

Szkolenie składa się z części teoretycznej (wykład) oraz praktycznej (omówienie ćwiczeń).

Terminy szkolenia:

• część I - 19 marca 2013 r. (wtorek), 17:45 - 20:00, sala N2, (ul. Newelska 6)
  • część II - 26 marca 2013 r. (wtorek), 17:45 - 20:00, sala N2, (ul. Newelska 6)

Prowadzący:

Zajęcia poprowadzi dr Piotr Krochmalski.

Szkolenie jest bezpłatne.

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.informatyki@wit.edu.pl.

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.