Tabu w reklamie – Czy istnieje?

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "TABU W REKLAMIE – CZY ISTNIEJE?" Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW)" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Często mówi się, że reklama jest dziedziną, w której nie ma tabu. Lecz czy tak jest naprawdę? Czy rzeczywiście nie ma tematów, których reklama nie ma prawa poruszać lub z nich drwić?

TABU W REKLAMIE – CZY ISTNIEJE?

Szkolenie składa się z części teoretycznej (wykład) oraz praktycznej (omówienie ćwiczeń).

Terminy szkolenia:

• część I - 19 marca 2013 r. (wtorek), 17:45 - 20:00, sala N2, (ul. Newelska 6)
  • część II - 26 marca 2013 r. (wtorek), 17:45 - 20:00, sala N2, (ul. Newelska 6)

Prowadzący:

Zajęcia poprowadzi dr Piotr Krochmalski.

Szkolenie jest bezpłatne.

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.informatyki@wit.edu.pl.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.