Tabu w reklamie – Czy istnieje?

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "TABU W REKLAMIE – CZY ISTNIEJE?" Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW)" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Często mówi się, że reklama jest dziedziną, w której nie ma tabu. Lecz czy tak jest naprawdę? Czy rzeczywiście nie ma tematów, których reklama nie ma prawa poruszać lub z nich drwić?

TABU W REKLAMIE – CZY ISTNIEJE?

Szkolenie składa się z części teoretycznej (wykład) oraz praktycznej (omówienie ćwiczeń).

Terminy szkolenia:

• część I - 19 marca 2013 r. (wtorek), 17:45 - 20:00, sala N2, (ul. Newelska 6)
  • część II - 26 marca 2013 r. (wtorek), 17:45 - 20:00, sala N2, (ul. Newelska 6)

Prowadzący:

Zajęcia poprowadzi dr Piotr Krochmalski.

Szkolenie jest bezpłatne.

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.informatyki@wit.edu.pl.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.