Transfer wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych

Transfer wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych - to tytuł konferencji która odbyła się 14.01.2009 roku w Płocku Organizatorami konferencji byli : Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku,Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie,Towarzystwo Naukowe Płocki, Samorząd Województwa Mazowieckiego. Patronat honorowy nad konferencją objął Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego. Konferencja poświęcona była transferowi wiedzy i innowacji, zagadnieniu, które staje się priorytetowym zadaniem w działaniach na rzecz budowania społeczeństwa opartego na wiedzy. Zasadniczym celem konferencji było podjęcie dyskusji o głównych problemach transferu wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych.

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.