Transfer wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych

15/01/2009

Transfer wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych - to tytuł konferencji która odbyła się 14.01.2009 roku w Płocku Organizatorami konferencji byli : Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku,Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie,Towarzystwo Naukowe Płocki, Samorząd Województwa Mazowieckiego. Patronat honorowy nad konferencją objął Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego. Konferencja poświęcona była transferowi wiedzy i innowacji, zagadnieniu, które staje się priorytetowym zadaniem w działaniach na rzecz budowania społeczeństwa opartego na wiedzy. Zasadniczym celem konferencji było podjęcie dyskusji o głównych problemach transferu wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych.