Transfer wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych

Transfer wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych - to tytuł konferencji która odbyła się 14.01.2009 roku w Płocku Organizatorami konferencji byli : Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku,Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie,Towarzystwo Naukowe Płocki, Samorząd Województwa Mazowieckiego. Patronat honorowy nad konferencją objął Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego. Konferencja poświęcona była transferowi wiedzy i innowacji, zagadnieniu, które staje się priorytetowym zadaniem w działaniach na rzecz budowania społeczeństwa opartego na wiedzy. Zasadniczym celem konferencji było podjęcie dyskusji o głównych problemach transferu wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych.

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019
17/07/2019

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019

WIT z ogólnopolskim certyfikatem Uczelnia Liderów 2019 oraz z wyróżnieniem specjalnym! Uczelnia, w której warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00