Transfer wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych

Transfer wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych - to tytuł konferencji która odbyła się 14.01.2009 roku w Płocku Organizatorami konferencji byli : Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku,Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie,Towarzystwo Naukowe Płocki, Samorząd Województwa Mazowieckiego. Patronat honorowy nad konferencją objął Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego. Konferencja poświęcona była transferowi wiedzy i innowacji, zagadnieniu, które staje się priorytetowym zadaniem w działaniach na rzecz budowania społeczeństwa opartego na wiedzy. Zasadniczym celem konferencji było podjęcie dyskusji o głównych problemach transferu wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.