Transfer wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych

Transfer wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych - to tytuł konferencji która odbyła się 14.01.2009 roku w Płocku Organizatorami konferencji byli : Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku,Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie,Towarzystwo Naukowe Płocki, Samorząd Województwa Mazowieckiego. Patronat honorowy nad konferencją objął Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego. Konferencja poświęcona była transferowi wiedzy i innowacji, zagadnieniu, które staje się priorytetowym zadaniem w działaniach na rzecz budowania społeczeństwa opartego na wiedzy. Zasadniczym celem konferencji było podjęcie dyskusji o głównych problemach transferu wiedzy i innowacji w warunkach lokalnych.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.