Trwa rekrutacja na Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D (semestr letni)

Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D to profesjonalnie prowadzone warsztaty, które mają na celu przygotowanie uczestników do tworzenia własnych modeli, wizualizacji a nawet prostych animacji w komputerowym środowisku 3D. Do wyboru mamy dwie grupy podstawową i średnio-zaawansowaną.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.