UPGROWTH 2017/2018 najlepsze dyplomy WIT

Publiczna prezentacja osiągnięć absolwentów kierunku Grafika jest okazją do szerszego spojrzenia na to, co udało się osiągnąć wspólnym wysiłkiem nauczycieli i studentów oraz wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju.

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy UPGROWTH 2017/2018 najlepsze dyplomy WIT, która jest okazją do wyróżnienia najlepszych dyplomów z ostatniego rocznika absolwentów oraz pokazuje jak szeroki wachlarz możliwości daje zastosowanie narzędzi cyfrowych zarówno w projektowaniu graficznym jak i wolnej wypowiedzi artystycznej.

Wystawa UPGROWTH 2017/2018 najlepsze dyplomy WIT

KIEDY?

Wernisaż odbędzie się w piątek 22 lutego 2019 r. o godz. 18:00
Wystawę będzie można oglądać do 1 marca 2019 r. / WSTĘP WOLNY

GDZIE?

Pragaleria, ul. Stalowa 3, Warszawa (Mapa)

KURATORZY

prof. Rafał Strent
mgr Małgorzata Sobocińska-Kiss

WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie wydarzenia UPGROWTH 2017/2018 najlepsze dyplomy WIT

Kanaan – malarstwo semantyczne \ Rafał Strent
18/02/2019

Kanaan – malarstwo semantyczne \ Rafał Strent

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Kanaan – malarstwo semantyczne” naszego wykładowcy kierunku Grafika - Rafała Strenta.

Plakaty studentów WIT na pokonkursowej międzynarodowej wystawie plakatu Ecuador Poster Bienal
13/02/2019

Serdecznie zapraszamy na 2. edycję pokonkursowej międzynarodowej wystawy obejmującej ponad 200 najlepszych prac artystów z 80 krajów świata.

Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex – Seminarium
07/02/2019

Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex – Seminarium

W dniu 13 lutego (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Przemysław Juszczuk przedstawi referat pt. „Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex”.

Palimpsest – Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala
28/01/2019

Palimpsest – Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Palimpsest
Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.