Upolować informatyka

Firmy szukają dziś dwukrotnie więcej specjalistów IT niż w 2009 r. W ostatnich miesiącach widać szybki wzrost propozycji pracy w działach IT – w III kwartale było ich o jedną czwartą więcej niż w poprzednich miesiącach. W rezultacie informatycy wyprzedzili finansistów, stając się jednymi z trzech najczęściej poszukiwanych w Polsce specjalistów.
Zobacz artykuł Anity Błaszczak (gazeta Rzeczpospolita z dnia 11.10.2010 r) http://www.rp.pl/artykul/9,547687-Upolowac-informatyka.html

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.