Upolować informatyka

Firmy szukają dziś dwukrotnie więcej specjalistów IT niż w 2009 r. W ostatnich miesiącach widać szybki wzrost propozycji pracy w działach IT – w III kwartale było ich o jedną czwartą więcej niż w poprzednich miesiącach. W rezultacie informatycy wyprzedzili finansistów, stając się jednymi z trzech najczęściej poszukiwanych w Polsce specjalistów.
Zobacz artykuł Anity Błaszczak (gazeta Rzeczpospolita z dnia 11.10.2010 r) http://www.rp.pl/artykul/9,547687-Upolowac-informatyka.html

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!