Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 27 września 2017 roku o godzinie 18:00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie ul. Stefana Czarnieckiego 51.

Wykład Inauguracyjny pod intrygującym tytułem: „Linie Oporu” wygłosi Tomek Bagiński.

1. Hymn Państwowy
  2. Przywitanie uczestników uroczystości
  3. Przemówienie Rektora WIT prof. Macieja Krawczaka
  4. Wystąpienia okolicznościowe
  5. Immatrykulacja
  6. Wyróżnienie najlepszych absolwentów
  7. Wyróżnienie najlepszych studentów
  8. Wykład inauguracyjny Tomasz Bagiński pt. „Linie Oporu”
  9. Gaudeamus

W trakcie inauguracji nastąpi także otwarcie wystawy „Grafika WIT” wykładowców i absolwentów kierunku Grafika. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 1 października 2017 r. Kuratorem wystawy jest prof. Zdzisława Ludwiniak.

Zaproszenie na Inaugurację

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!