Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 27 września 2017 roku o godzinie 18:00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie ul. Stefana Czarnieckiego 51.

Wykład Inauguracyjny pod intrygującym tytułem: „Linie Oporu” wygłosi Tomek Bagiński.

1. Hymn Państwowy
  2. Przywitanie uczestników uroczystości
  3. Przemówienie Rektora WIT prof. Macieja Krawczaka
  4. Wystąpienia okolicznościowe
  5. Immatrykulacja
  6. Wyróżnienie najlepszych absolwentów
  7. Wyróżnienie najlepszych studentów
  8. Wykład inauguracyjny Tomasz Bagiński pt. „Linie Oporu”
  9. Gaudeamus

W trakcie inauguracji nastąpi także otwarcie wystawy „Grafika WIT” wykładowców i absolwentów kierunku Grafika. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 1 października 2017 r. Kuratorem wystawy jest prof. Zdzisława Ludwiniak.

Zaproszenie na Inaugurację

Więcej informacji na stronie wydarzenia

16/08/2018

Zmarł Profesor Florian Stanisław Piasecki

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci prof. dr. hab. inż. Floriana Stanisława Piaseckiego, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w 17 sierpnia 2018 r. o godz. 14:00 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Morze możliwości – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej
05/07/2018

Morze możliwości – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Morze możliwości Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Partnerstwo WIT z ORACLE POLSKA w realizacji studiów I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
04/07/2018

Miło nam zakomunikować iż złożony przez nas wniosek o dofinansowanie z funduszy UE studiów inżynierskich I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania w specjalności ORACLE Cloud w Biznesie uzyskał pozytywne opinie i został zakwalifikowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018
03/07/2018

Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie 💪 Zobaczcie, co działo się podczas Dnia Otwartego 2018.
„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium
15/06/2018

„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium

W dniu 20 czerwca (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Ignacy Kaliszewski przedstawi referat „Czego nie mówią nam rankingi?”
Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT
12/06/2018

Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę najlepszych prac studentów grafiki WIT. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 18.00 w Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa.