Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 27 września 2017 roku o godzinie 18:00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie ul. Stefana Czarnieckiego 51.

Wykład Inauguracyjny pod intrygującym tytułem: „Linie Oporu” wygłosi Tomek Bagiński.

1. Hymn Państwowy
  2. Przywitanie uczestników uroczystości
  3. Przemówienie Rektora WIT prof. Macieja Krawczaka
  4. Wystąpienia okolicznościowe
  5. Immatrykulacja
  6. Wyróżnienie najlepszych absolwentów
  7. Wyróżnienie najlepszych studentów
  8. Wykład inauguracyjny Tomasz Bagiński pt. „Linie Oporu”
  9. Gaudeamus

W trakcie inauguracji nastąpi także otwarcie wystawy „Grafika WIT” wykładowców i absolwentów kierunku Grafika. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 1 października 2017 r. Kuratorem wystawy jest prof. Zdzisława Ludwiniak.

Zaproszenie na Inaugurację

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.