Uroczystość wręczenia Medali XX-lecia

W związku z zakończeniem obchodów XX-lecia WIT Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania Komisja ds. Medalu XX-lecia w składzie: prof. dr hab. inż. Olgierd Hryniewicz, prof. dr hab. inż. Zbigniew Nahorski, dr Barbara Mażbic-Kulma, prof. dr hab. inz. Maciej Krawczak postanowiła nagrodzić Medalem XX-lecia WIT osoby, które wniosły duży wkład w utworzenie i rozwój Uczelni.

Uroczystość wręczenia Medali odbyła się w dniu 19 czerwca 2017 roku.

XX-lecie WIT

Minęło 20 lat od kiedy powołana została do życia Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Obchody Jubileuszu były dla nas powodem do dumy :)

Od początku istnienia stawiamy na nowatorskie rozwiązania. W ciągu 20 lat działalności dużą wagę przywiązywaliśmy do rozwoju i optymalizacji procesu kształcenia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie w zarządzaniu i obsłudze studentów oraz w procesie dydaktycznym.

20-letnie doświadczenie WIT, otwartość na współpracę z otoczeniem biznesowym i dążenie do ciągłego rozwoju, pozwalają nam wierzyć, że zapiszemy jeszcze wiele ważnych kart, istotnych z punktu widzenia WIT, ale przede wszystkim jej studentów i absolwentów.

Organizacja semestru zimowego 2020/21 od 19 października 2020
16/10/2020

Organizacja semestru zimowego 2020/21 od 19 października 2020

Zarządzenie Rektora w sprawie komunikatu Prezesa Rady Ministrów z dnia 15 października 2020 r. dotyczącego wprowadzenia tzw. „strefy czerwonej” w Warszawie i wynikających z tego konsekwencji.
Projekt Wstrzymany Oddech
09/10/2020

Projekt Wstrzymany Oddech

Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala - wykładowcy kierunku Grafika WIT realizatorami projektu: WSTRZYMANY ODDECH
Organizacja semestru zimowego w roku akademickim 2020/2021
06/10/2020

Organizacja semestru zimowego w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji semestru zimowego w nowym roku akademickim 2020/2021.