Uroczystość wręczenia Medali XX-lecia

W związku z zakończeniem obchodów XX-lecia WIT Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania Komisja ds. Medalu XX-lecia w składzie: prof. dr hab. inż. Olgierd Hryniewicz, prof. dr hab. inż. Zbigniew Nahorski, dr Barbara Mażbic-Kulma, prof. dr hab. inz. Maciej Krawczak postanowiła nagrodzić Medalem XX-lecia WIT osoby, które wniosły duży wkład w utworzenie i rozwój Uczelni.

Uroczystość wręczenia Medali odbyła się w dniu 19 czerwca 2017 roku.

XX-lecie WIT

Minęło 20 lat od kiedy powołana została do życia Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Obchody Jubileuszu były dla nas powodem do dumy :)

Od początku istnienia stawiamy na nowatorskie rozwiązania. W ciągu 20 lat działalności dużą wagę przywiązywaliśmy do rozwoju i optymalizacji procesu kształcenia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie w zarządzaniu i obsłudze studentów oraz w procesie dydaktycznym.

20-letnie doświadczenie WIT, otwartość na współpracę z otoczeniem biznesowym i dążenie do ciągłego rozwoju, pozwalają nam wierzyć, że zapiszemy jeszcze wiele ważnych kart, istotnych z punktu widzenia WIT, ale przede wszystkim jej studentów i absolwentów.

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.