Uroczystość wręczenia Medali XX-lecia

W związku z zakończeniem obchodów XX-lecia WIT Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania Komisja ds. Medalu XX-lecia w składzie: prof. dr hab. inż. Olgierd Hryniewicz, prof. dr hab. inż. Zbigniew Nahorski, dr Barbara Mażbic-Kulma, prof. dr hab. inz. Maciej Krawczak postanowiła nagrodzić Medalem XX-lecia WIT osoby, które wniosły duży wkład w utworzenie i rozwój Uczelni.

Uroczystość wręczenia Medali odbyła się w dniu 19 czerwca 2017 roku.

XX-lecie WIT

Minęło 20 lat od kiedy powołana została do życia Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Obchody Jubileuszu były dla nas powodem do dumy :)

Od początku istnienia stawiamy na nowatorskie rozwiązania. W ciągu 20 lat działalności dużą wagę przywiązywaliśmy do rozwoju i optymalizacji procesu kształcenia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie w zarządzaniu i obsłudze studentów oraz w procesie dydaktycznym.

20-letnie doświadczenie WIT, otwartość na współpracę z otoczeniem biznesowym i dążenie do ciągłego rozwoju, pozwalają nam wierzyć, że zapiszemy jeszcze wiele ważnych kart, istotnych z punktu widzenia WIT, ale przede wszystkim jej studentów i absolwentów.

Koronawirus - informacja
26/02/2020

Koronawirus - informacja

Wszystkie osoby, które powróciły z krajów gdzie koronawirus jest obecny proszone są o poważne potraktowanie sprawy.
UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019
13/02/2020

UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019

Razem z Pragalerią zapraszamy na wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019!
Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”
05/02/2020

Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Nowe metody selekcji podzbiorów instrumentów w złożonych problemach inwestycji portfelowych
04/02/2020

Referat wygłosi Dmitry Podkopaev – 10 lutego o godzinie 11:30.
Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja
31/01/2020

Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja

Wykład Filipa Pachuckiego "Animacja na potrzeby filmów, gier i reklam, odbył się w czwartek 30 stycznia 2020 r. w WIT.
Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii
31/01/2020

Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii

Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy nabywcom dzieł.