Uroczystość wręczenia Medali XX-lecia

W związku z zakończeniem obchodów XX-lecia WIT Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania Komisja ds. Medalu XX-lecia w składzie: prof. dr hab. inż. Olgierd Hryniewicz, prof. dr hab. inż. Zbigniew Nahorski, dr Barbara Mażbic-Kulma, prof. dr hab. inz. Maciej Krawczak postanowiła nagrodzić Medalem XX-lecia WIT osoby, które wniosły duży wkład w utworzenie i rozwój Uczelni.

Uroczystość wręczenia Medali odbyła się w dniu 19 czerwca 2017 roku.

XX-lecie WIT

Minęło 20 lat od kiedy powołana została do życia Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Obchody Jubileuszu były dla nas powodem do dumy :)

Od początku istnienia stawiamy na nowatorskie rozwiązania. W ciągu 20 lat działalności dużą wagę przywiązywaliśmy do rozwoju i optymalizacji procesu kształcenia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie w zarządzaniu i obsłudze studentów oraz w procesie dydaktycznym.

20-letnie doświadczenie WIT, otwartość na współpracę z otoczeniem biznesowym i dążenie do ciągłego rozwoju, pozwalają nam wierzyć, że zapiszemy jeszcze wiele ważnych kart, istotnych z punktu widzenia WIT, ale przede wszystkim jej studentów i absolwentów.

Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.
Życzenia świąteczne 2019
19/12/2019

Życzenia świąteczne 2019

W imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka i Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy i Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego życzymy Wszystkim spokoju, odpoczynku i wspaniałych magicznych chwil oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia w życiu osobistym oraz zawodowym w Nowym 2020 Roku!