Uroczystość wręczenia Medali XX-lecia

W związku z zakończeniem obchodów XX-lecia WIT Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania Komisja ds. Medalu XX-lecia w składzie: prof. dr hab. inż. Olgierd Hryniewicz, prof. dr hab. inż. Zbigniew Nahorski, dr Barbara Mażbic-Kulma, prof. dr hab. inz. Maciej Krawczak postanowiła nagrodzić Medalem XX-lecia WIT osoby, które wniosły duży wkład w utworzenie i rozwój Uczelni.

Uroczystość wręczenia Medali odbyła się w dniu 19 czerwca 2017 roku.

XX-lecie WIT

Minęło 20 lat od kiedy powołana została do życia Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Obchody Jubileuszu były dla nas powodem do dumy :)

Od początku istnienia stawiamy na nowatorskie rozwiązania. W ciągu 20 lat działalności dużą wagę przywiązywaliśmy do rozwoju i optymalizacji procesu kształcenia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie w zarządzaniu i obsłudze studentów oraz w procesie dydaktycznym.

20-letnie doświadczenie WIT, otwartość na współpracę z otoczeniem biznesowym i dążenie do ciągłego rozwoju, pozwalają nam wierzyć, że zapiszemy jeszcze wiele ważnych kart, istotnych z punktu widzenia WIT, ale przede wszystkim jej studentów i absolwentów.

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021
23/07/2020

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021

Informacje o sposobie organizacji zajęć dydaktycznych w nowym roku akademickim.
Super zarobki Absolwentów WIT
16/07/2020

Super zarobki Absolwentów WIT

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów właśnie został zaktualizowany o kolejny rocznik.
Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!