Utrudnienia w dojeździe do WIT

W związku z modernizacją linii kolejowej, w ciągu najbliższych tygodni wystąpia utrudnienia w ruch na ulicach: Kasprzaka, Obozowej oraz Wolskiej.

Planowany termin rozpoczęcia prac to 26 maja 2017 r.

Szczegółowy wykaz na portalu www.infoulice.um.warszawa.pl.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.