Utrudnienia w dojeździe do WIT od 25 czerwca

Od 25 czerwca br. w związku z okresem wakacyjnym i remontem wiaduktu na ul. Obozowej (na rogu al. Prymasa Tysiąclecia) nastąpią zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej.

Na Kole nie będą kursować tramwaje 23, 24 i 44, a tramwaj 20 będzie jeździć z Boernerowa do przystanku Magistracka (znajdującego się obok wiaduktu). Wprowadzona zostanie autobusowa linia zastępcza Z-4 od strony Nowego Bemowa. Linie autobusowe 197 i 184 będą kursować bez zmian. Prace przy wiadukcie uniemożliwią przejazd/przejście ul. Obozową i planowo powinny zakończyć się 9 lipca br., natomiast roboty przy torach tramwajowych mają potrwać do 15 września br.

Szczegóły na portalu Infoulice oraz w aktualnościach ZTM.

Rozkłady jazdy polecamy sprawdzać na stronie ZTM lub Jak dojadę.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.