Utrudnienia w dojeździe do WIT od 25 czerwca

Od 25 czerwca br. w związku z okresem wakacyjnym i remontem wiaduktu na ul. Obozowej (na rogu al. Prymasa Tysiąclecia) nastąpią zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej.

Na Kole nie będą kursować tramwaje 23, 24 i 44, a tramwaj 20 będzie jeździć z Boernerowa do przystanku Magistracka (znajdującego się obok wiaduktu). Wprowadzona zostanie autobusowa linia zastępcza Z-4 od strony Nowego Bemowa. Linie autobusowe 197 i 184 będą kursować bez zmian. Prace przy wiadukcie uniemożliwią przejazd/przejście ul. Obozową i planowo powinny zakończyć się 9 lipca br., natomiast roboty przy torach tramwajowych mają potrwać do 15 września br.

Szczegóły na portalu Infoulice oraz w aktualnościach ZTM.

Rozkłady jazdy polecamy sprawdzać na stronie ZTM lub Jak dojadę.

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.
Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN
24/10/2018

Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN

FUN – Forum Uczelni Niepublicznych jest Komisją Branżową Parlamentu Studentów RP zrzeszającą samorządy studenckie uczelni niepublicznych w Polsce.