Utrudnienia w dojeździe do WIT od 25 czerwca

Od 25 czerwca br. w związku z okresem wakacyjnym i remontem wiaduktu na ul. Obozowej (na rogu al. Prymasa Tysiąclecia) nastąpią zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej.

Na Kole nie będą kursować tramwaje 23, 24 i 44, a tramwaj 20 będzie jeździć z Boernerowa do przystanku Magistracka (znajdującego się obok wiaduktu). Wprowadzona zostanie autobusowa linia zastępcza Z-4 od strony Nowego Bemowa. Linie autobusowe 197 i 184 będą kursować bez zmian. Prace przy wiadukcie uniemożliwią przejazd/przejście ul. Obozową i planowo powinny zakończyć się 9 lipca br., natomiast roboty przy torach tramwajowych mają potrwać do 15 września br.

Szczegóły na portalu Infoulice oraz w aktualnościach ZTM.

Rozkłady jazdy polecamy sprawdzać na stronie ZTM lub Jak dojadę.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.