Utrudnienia w dojeździe do WIT od 26 stycznia

Od 26 stycznia br. w związku z przebudową kolejowej linii obwodowej zamknięta dla ruchu będzie ul. Obozowa na odcinku pomiędzy al. Prymasa Tysiąclecia, a ul. Wawrzyszewską. Wobec powyższego tramwaje linii 20, 23, 24 i 35 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Szczegółowe informacje na portalu ZTM.waw.pl.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.