Varsoviada i sukces naszego Rektora

W dniach 10 i 11 listopada br. na terenie AWF odbyła się organizowana przez Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa 48 VARSOVIADA (Igrzyska Studentów Pierwszego Roku).

W prestiżowej konkurencji jaką jest trójbój rektorski, w którym rywalizują ze sobą rektorzy warszawskich uczelni. WIT reprezentował nasz Rektor Prof. dr hab. Inż. Maciej Krawczak. Rywalizacja odbyła się w rzutach do kosza, strzałach na bramkę i w konkurencji-niespodziance - rzutkach.

Wyniki Trójboju Rektorskiego

Więcej informacji oraz pozostałe wyniki dostępne są na stronie Akademickiego Związku Sportowego.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.