Varsoviada i sukces naszego Rektora

W dniach 10 i 11 listopada br. na terenie AWF odbyła się organizowana przez Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa 48 VARSOVIADA (Igrzyska Studentów Pierwszego Roku).

W prestiżowej konkurencji jaką jest trójbój rektorski, w którym rywalizują ze sobą rektorzy warszawskich uczelni. WIT reprezentował nasz Rektor Prof. dr hab. Inż. Maciej Krawczak. Rywalizacja odbyła się w rzutach do kosza, strzałach na bramkę i w konkurencji-niespodziance - rzutkach.

Wyniki Trójboju Rektorskiego

Więcej informacji oraz pozostałe wyniki dostępne są na stronie Akademickiego Związku Sportowego.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.