Varsoviada i sukces naszego Rektora

W dniach 10 i 11 listopada br. na terenie AWF odbyła się organizowana przez Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa 48 VARSOVIADA (Igrzyska Studentów Pierwszego Roku).

W prestiżowej konkurencji jaką jest trójbój rektorski, w którym rywalizują ze sobą rektorzy warszawskich uczelni. WIT reprezentował nasz Rektor Prof. dr hab. Inż. Maciej Krawczak. Rywalizacja odbyła się w rzutach do kosza, strzałach na bramkę i w konkurencji-niespodziance - rzutkach.

Wyniki Trójboju Rektorskiego

Więcej informacji oraz pozostałe wyniki dostępne są na stronie Akademickiego Związku Sportowego.

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.