Varsoviada i sukces naszego Rektora

W tym roku już po raz 49. Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa zorganizował VARSOVIADĘ - Igrzyska Studentów Pierwszego Roku. Zawody odbyły się w dniach 10-11 listopada na obiektach warszawskiego AWF ul. Marymoncka 34.
Impreza jest kierowana do studentów pierwszego roku, a można wziąć w niej udział jeden raz w życiu – po raz pierwszy będąc studentem pierwszego roku. W ubiegłym roku wystartowało w niej ponad 1000 osób z prawie wszystkich warszawskich uczelni. Tradycyjnie już uczestnicy rywalizowali w dyscyplinach indywidualnych: biegi przełajowe, ergometr wioślarski, pływanie, tenis stołowy i zespołowych: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa.

Tradycją VARSOVIADY jest również specjalna konkurencja jaką jest Trójbój Rektorski, w którym biorą udział rektorzy warszawskich uczelni.
Miło nam poinformować, że w tej konkurencji nasz Rektor Prof. dr hab. Inż. Maciej Krawczak zdobył I miejsce.

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.