Varsoviada i sukces naszego Rektora

W tym roku już po raz 49. Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa zorganizował VARSOVIADĘ - Igrzyska Studentów Pierwszego Roku. Zawody odbyły się w dniach 10-11 listopada na obiektach warszawskiego AWF ul. Marymoncka 34.
Impreza jest kierowana do studentów pierwszego roku, a można wziąć w niej udział jeden raz w życiu – po raz pierwszy będąc studentem pierwszego roku. W ubiegłym roku wystartowało w niej ponad 1000 osób z prawie wszystkich warszawskich uczelni. Tradycyjnie już uczestnicy rywalizowali w dyscyplinach indywidualnych: biegi przełajowe, ergometr wioślarski, pływanie, tenis stołowy i zespołowych: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa.

Tradycją VARSOVIADY jest również specjalna konkurencja jaką jest Trójbój Rektorski, w którym biorą udział rektorzy warszawskich uczelni.
Miło nam poinformować, że w tej konkurencji nasz Rektor Prof. dr hab. Inż. Maciej Krawczak zdobył I miejsce.

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.