Varsoviada i sukces naszego Rektora

W tym roku już po raz 49. Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa zorganizował VARSOVIADĘ - Igrzyska Studentów Pierwszego Roku. Zawody odbyły się w dniach 10-11 listopada na obiektach warszawskiego AWF ul. Marymoncka 34.
Impreza jest kierowana do studentów pierwszego roku, a można wziąć w niej udział jeden raz w życiu – po raz pierwszy będąc studentem pierwszego roku. W ubiegłym roku wystartowało w niej ponad 1000 osób z prawie wszystkich warszawskich uczelni. Tradycyjnie już uczestnicy rywalizowali w dyscyplinach indywidualnych: biegi przełajowe, ergometr wioślarski, pływanie, tenis stołowy i zespołowych: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa.

Tradycją VARSOVIADY jest również specjalna konkurencja jaką jest Trójbój Rektorski, w którym biorą udział rektorzy warszawskich uczelni.
Miło nam poinformować, że w tej konkurencji nasz Rektor Prof. dr hab. Inż. Maciej Krawczak zdobył I miejsce.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.