Varsoviada i sukces naszego Rektora

W tym roku już po raz 49. Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa zorganizował VARSOVIADĘ - Igrzyska Studentów Pierwszego Roku. Zawody odbyły się w dniach 10-11 listopada na obiektach warszawskiego AWF ul. Marymoncka 34.
Impreza jest kierowana do studentów pierwszego roku, a można wziąć w niej udział jeden raz w życiu – po raz pierwszy będąc studentem pierwszego roku. W ubiegłym roku wystartowało w niej ponad 1000 osób z prawie wszystkich warszawskich uczelni. Tradycyjnie już uczestnicy rywalizowali w dyscyplinach indywidualnych: biegi przełajowe, ergometr wioślarski, pływanie, tenis stołowy i zespołowych: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa.

Tradycją VARSOVIADY jest również specjalna konkurencja jaką jest Trójbój Rektorski, w którym biorą udział rektorzy warszawskich uczelni.
Miło nam poinformować, że w tej konkurencji nasz Rektor Prof. dr hab. Inż. Maciej Krawczak zdobył I miejsce.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.