Warszawskie Dni Informatyki 2017

Ostatnie dni rejestracji na największe wydarzenie IT dla studentów i specjalistów w Polsce – Warszawskie Dni Informatyki.

Już wkrótce, bo 28 i 29 marca (wtorek, środa) odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób szeroko związanych z informatyką, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.

WDI to przede wszystkim blisko 100 prezentacji i warsztatów prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki - frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, sieci, hardware, czy rozwój swojego biznesu start-up’owego.

Udział w WDI to nie tylko wiedza od najlepszych, ale też największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT, jak i modne start-up’y. Wydarzeniem towarzyszącym będzie panel dyskusyjny rektorów warszawskich uczelni i ludzi świata biznesu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie na www.WarszawskieDniInformatyki.pl.

Warszawskie Dni Informatyki 2017

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.