Warszawskie Dni Informatyki już po raz V

W dniach 25- 26 marca 2014 roku w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75) odbędzie się piąta edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI), które są największą w Polsce, studencką, bezpłatną konferencją poświęconą branżom związanym z informatyką i nowymi technologiami.

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie jest już po raz kolejny patronem honorowym tego wydarzenia.

Organizatorami wydarzenia są koła naukowe i samorządy studenckie ośrodków akademickich: PW, UW, WAT, SGGW, SGH, UKSW, PJWSTK, WWSI, WIT wspierane przez FUT, PSRP oraz Fundację Academic Partners. Partnerami wydarzenia są Asseco Poland, Accenture oraz Sygnity.

W WDI może wziąć udział każdy, kto wypełni formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie www.warszawskiedniinformatyki.pl.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje pakiet powitalny z koszulką oraz ma szanse na liczne nagrody biorąc udział w konkursach - więcej informacji na stronie www.warszawskiedniinformatyki.pl oraz na Facebooku.

Przyjdź, skorzystaj z propozycji prelekcji oraz warsztatów prowadzonych przez praktyków!

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.