Warszawskie Dni Informatyki już po raz V

W dniach 25- 26 marca 2014 roku w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75) odbędzie się piąta edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI), które są największą w Polsce, studencką, bezpłatną konferencją poświęconą branżom związanym z informatyką i nowymi technologiami.

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie jest już po raz kolejny patronem honorowym tego wydarzenia.

Organizatorami wydarzenia są koła naukowe i samorządy studenckie ośrodków akademickich: PW, UW, WAT, SGGW, SGH, UKSW, PJWSTK, WWSI, WIT wspierane przez FUT, PSRP oraz Fundację Academic Partners. Partnerami wydarzenia są Asseco Poland, Accenture oraz Sygnity.

W WDI może wziąć udział każdy, kto wypełni formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie www.warszawskiedniinformatyki.pl.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje pakiet powitalny z koszulką oraz ma szanse na liczne nagrody biorąc udział w konkursach - więcej informacji na stronie www.warszawskiedniinformatyki.pl oraz na Facebooku.

Przyjdź, skorzystaj z propozycji prelekcji oraz warsztatów prowadzonych przez praktyków!

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.