Warszawskie Dni Informatyki już po raz V

W dniach 25- 26 marca 2014 roku w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75) odbędzie się piąta edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI), które są największą w Polsce, studencką, bezpłatną konferencją poświęconą branżom związanym z informatyką i nowymi technologiami.

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie jest już po raz kolejny patronem honorowym tego wydarzenia.

Organizatorami wydarzenia są koła naukowe i samorządy studenckie ośrodków akademickich: PW, UW, WAT, SGGW, SGH, UKSW, PJWSTK, WWSI, WIT wspierane przez FUT, PSRP oraz Fundację Academic Partners. Partnerami wydarzenia są Asseco Poland, Accenture oraz Sygnity.

W WDI może wziąć udział każdy, kto wypełni formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie www.warszawskiedniinformatyki.pl.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje pakiet powitalny z koszulką oraz ma szanse na liczne nagrody biorąc udział w konkursach - więcej informacji na stronie www.warszawskiedniinformatyki.pl oraz na Facebooku.

Przyjdź, skorzystaj z propozycji prelekcji oraz warsztatów prowadzonych przez praktyków!

Academic League of Games w konkursie Projuvenes
20/11/2018

Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.