Warszawskie Dni Informatyki już po raz V

W dniach 25- 26 marca 2014 roku w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75) odbędzie się piąta edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI), które są największą w Polsce, studencką, bezpłatną konferencją poświęconą branżom związanym z informatyką i nowymi technologiami.

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie jest już po raz kolejny patronem honorowym tego wydarzenia.

Organizatorami wydarzenia są koła naukowe i samorządy studenckie ośrodków akademickich: PW, UW, WAT, SGGW, SGH, UKSW, PJWSTK, WWSI, WIT wspierane przez FUT, PSRP oraz Fundację Academic Partners. Partnerami wydarzenia są Asseco Poland, Accenture oraz Sygnity.

W WDI może wziąć udział każdy, kto wypełni formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie www.warszawskiedniinformatyki.pl.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje pakiet powitalny z koszulką oraz ma szanse na liczne nagrody biorąc udział w konkursach - więcej informacji na stronie www.warszawskiedniinformatyki.pl oraz na Facebooku.

Przyjdź, skorzystaj z propozycji prelekcji oraz warsztatów prowadzonych przez praktyków!

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.