Warsztat: Biznesplan dla Polski zorganizowany przez Studenckie Forum BCC, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz naszą uczelnię odbył się w dn. 5 - 7 grudnia br. w Warszawie.

Celem warsztatu było stworzenie wizji systemu wspomagania młodych przedsiębiorców i planów na jej wdrożenie. Warsztat poprowadziła dr Halina Tomaszewska, kierownik Centrum Wspomagania Innowacji, działającego w naszej uczelni. Warsztat odbył się przy użyciu metody "search conference" zdobywającej coraz większą popularność na całym świecie. W Polsce tego typu warsztat odbył się po raz pierwszy.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.