Warsztat: Biznesplan dla Polski zorganizowany przez Studenckie Forum BCC, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz naszą uczelnię odbył się w dn. 5 - 7 grudnia br. w Warszawie.

Celem warsztatu było stworzenie wizji systemu wspomagania młodych przedsiębiorców i planów na jej wdrożenie. Warsztat poprowadziła dr Halina Tomaszewska, kierownik Centrum Wspomagania Innowacji, działającego w naszej uczelni. Warsztat odbył się przy użyciu metody "search conference" zdobywającej coraz większą popularność na całym świecie. W Polsce tego typu warsztat odbył się po raz pierwszy.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.