Warsztat: Biznesplan dla Polski zorganizowany przez Studenckie Forum BCC, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz naszą uczelnię odbył się w dn. 5 - 7 grudnia br. w Warszawie.

Celem warsztatu było stworzenie wizji systemu wspomagania młodych przedsiębiorców i planów na jej wdrożenie. Warsztat poprowadziła dr Halina Tomaszewska, kierownik Centrum Wspomagania Innowacji, działającego w naszej uczelni. Warsztat odbył się przy użyciu metody "search conference" zdobywającej coraz większą popularność na całym świecie. W Polsce tego typu warsztat odbył się po raz pierwszy.

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.