Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D

Zapraszamy na profesjonalnie prowadzone warsztaty, które mają na celu przygotowanie uczestników do tworzenia własnych modeli, wizualizacji a nawet prostych animacji w komputerowym środowisku 3D. Nie wymagamy wstępnego przygotowania uczestników w zakresie posługiwania się oprogramowaniem graficznym 3D – zaczynamy od zupełnych podstaw.

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.