Wczoraj nasza drużyna wygrała z SGH

28/04/2009

Wczorajsze zwycięstwo ze Szkołą Główną Handlową dało nam szansę gry o awans do I ligi akademickiej. Dzisiaj o godzinie 18:30 kontynuujemy nasze zmagania na siatkarskim parkiecie. W dzisiejszym spotkaniu przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który po fazie zasadniczej rozgrywek uplasował się na pierwszej pozycji. Wygrana w tym meczu gwarantuje zwycięzcy bezpośredni awans do I ligi. Druga drużyna turnieju będzie musiała walczyć o prawo do gry w pierwszej lidze, w barażach. Spotkanie odbędzie się na sali Wojskowej Akademii Technicznej przy ulicy Kartezjusza 1, na warszawskim Bemowie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.

Jednocześnie dziękujemy za wczorajszy doping przedstawicielom władz uczelni oraz wszystkim sympatykom drużyny AZS WIT.