Wczoraj nasza drużyna wygrała z SGH

Wczorajsze zwycięstwo ze Szkołą Główną Handlową dało nam szansę gry o awans do I ligi akademickiej. Dzisiaj o godzinie 18:30 kontynuujemy nasze zmagania na siatkarskim parkiecie. W dzisiejszym spotkaniu przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który po fazie zasadniczej rozgrywek uplasował się na pierwszej pozycji. Wygrana w tym meczu gwarantuje zwycięzcy bezpośredni awans do I ligi. Druga drużyna turnieju będzie musiała walczyć o prawo do gry w pierwszej lidze, w barażach. Spotkanie odbędzie się na sali Wojskowej Akademii Technicznej przy ulicy Kartezjusza 1, na warszawskim Bemowie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.
Jednocześnie dziękujemy za wczorajszy doping przedstawicielom władz uczelni oraz wszystkim sympatykom drużyny AZS WIT.

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.