Wczoraj nasza drużyna wygrała z SGH

Wczorajsze zwycięstwo ze Szkołą Główną Handlową dało nam szansę gry o awans do I ligi akademickiej. Dzisiaj o godzinie 18:30 kontynuujemy nasze zmagania na siatkarskim parkiecie. W dzisiejszym spotkaniu przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który po fazie zasadniczej rozgrywek uplasował się na pierwszej pozycji. Wygrana w tym meczu gwarantuje zwycięzcy bezpośredni awans do I ligi. Druga drużyna turnieju będzie musiała walczyć o prawo do gry w pierwszej lidze, w barażach. Spotkanie odbędzie się na sali Wojskowej Akademii Technicznej przy ulicy Kartezjusza 1, na warszawskim Bemowie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.
Jednocześnie dziękujemy za wczorajszy doping przedstawicielom władz uczelni oraz wszystkim sympatykom drużyny AZS WIT.

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.