Wczoraj nasza drużyna wygrała z SGH

Wczorajsze zwycięstwo ze Szkołą Główną Handlową dało nam szansę gry o awans do I ligi akademickiej. Dzisiaj o godzinie 18:30 kontynuujemy nasze zmagania na siatkarskim parkiecie. W dzisiejszym spotkaniu przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który po fazie zasadniczej rozgrywek uplasował się na pierwszej pozycji. Wygrana w tym meczu gwarantuje zwycięzcy bezpośredni awans do I ligi. Druga drużyna turnieju będzie musiała walczyć o prawo do gry w pierwszej lidze, w barażach. Spotkanie odbędzie się na sali Wojskowej Akademii Technicznej przy ulicy Kartezjusza 1, na warszawskim Bemowie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.
Jednocześnie dziękujemy za wczorajszy doping przedstawicielom władz uczelni oraz wszystkim sympatykom drużyny AZS WIT.

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.