Wczoraj nasza drużyna wygrała z SGH

Wczorajsze zwycięstwo ze Szkołą Główną Handlową dało nam szansę gry o awans do I ligi akademickiej. Dzisiaj o godzinie 18:30 kontynuujemy nasze zmagania na siatkarskim parkiecie. W dzisiejszym spotkaniu przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który po fazie zasadniczej rozgrywek uplasował się na pierwszej pozycji. Wygrana w tym meczu gwarantuje zwycięzcy bezpośredni awans do I ligi. Druga drużyna turnieju będzie musiała walczyć o prawo do gry w pierwszej lidze, w barażach. Spotkanie odbędzie się na sali Wojskowej Akademii Technicznej przy ulicy Kartezjusza 1, na warszawskim Bemowie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.
Jednocześnie dziękujemy za wczorajszy doping przedstawicielom władz uczelni oraz wszystkim sympatykom drużyny AZS WIT.

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.