Weźmiemy udział w ogólnoświatowym programie Hewlett-Packard − "Innowacje w edukacji"

Miło nam poinformować, że Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania jako jedna z 3 uczelni w Polsce wygrała sprzęt w postaci laptopów o łącznej wartości 100 tysięcy dolarów zgłaszając swój projekt "Mapy dostępnych sieci bezprzewodowych Warszawy i okolic" do ogólnoświatowego programu Hewlett-Packard − "Innowacje w edukacji".
Uczelnia została nagrodzona w ramach grantu HP w roku 2009 jako jedna z 50 szkół wyższych w regionie EMEA (Europa, Afryka i Azja Środkowa).

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.