WIT dla Szkół – warsztaty dla uczniów z Wyszkowa

7 grudnia w WIT odbyły się warsztaty dla grupy 26 uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie pt. Projektowanie Graficzne, które miały na celu zarysowanie uczestnikom charakteru pracy w roli grafika.

Osią warsztatów było zaprezentowanie działania i funkcji programu Adobe Photoshop CC na przykładzie ćwiczeń praktycznych:

• tworzenie fotomontażu z udostępnionych materiałów
  • obróbka cyfrowa zdjęć i edycja typografii
  • automatyzowanie pracy

Warsztaty poprowadzili wykładowcy kierunku Grafika WIT: Grzegorz Grodner i Kamil Mirkowicz

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak aktywny udział w warsztatach.

Warsztaty odbyły się w ramach umowy podpisanej pomiędzy Zespołem Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie a WIT. Współpraca związana jest z wdrażaniem projektu pt. „Dobre kwalifikacje drogą do sukcesu uczniów i uczennic z terenu powiatu wyszkowskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa X Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe.

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.