WIT dla Szkół – warsztaty dla uczniów z Wyszkowa

7 grudnia w WIT odbyły się warsztaty dla grupy 26 uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie pt. Projektowanie Graficzne, które miały na celu zarysowanie uczestnikom charakteru pracy w roli grafika.

Osią warsztatów było zaprezentowanie działania i funkcji programu Adobe Photoshop CC na przykładzie ćwiczeń praktycznych:

• tworzenie fotomontażu z udostępnionych materiałów
  • obróbka cyfrowa zdjęć i edycja typografii
  • automatyzowanie pracy

Warsztaty poprowadzili wykładowcy kierunku Grafika WIT: Grzegorz Grodner i Kamil Mirkowicz

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak aktywny udział w warsztatach.

Warsztaty odbyły się w ramach umowy podpisanej pomiędzy Zespołem Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie a WIT. Współpraca związana jest z wdrażaniem projektu pt. „Dobre kwalifikacje drogą do sukcesu uczniów i uczennic z terenu powiatu wyszkowskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa X Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe.

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.