WIT dla Szkół – warsztaty dla uczniów z Wyszkowa

10/12/2018

7 grudnia w WIT odbyły się warsztaty dla grupy 26 uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie pt. Projektowanie Graficzne, które miały na celu zarysowanie uczestnikom charakteru pracy w roli grafika.

Osią warsztatów było zaprezentowanie działania i funkcji programu Adobe Photoshop CC na przykładzie ćwiczeń praktycznych:

• tworzenie fotomontażu z udostępnionych materiałów
  • obróbka cyfrowa zdjęć i edycja typografii
  • automatyzowanie pracy

Warsztaty poprowadzili wykładowcy kierunku Grafika WIT: Grzegorz Grodner i Kamil Mirkowicz

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak aktywny udział w warsztatach.

Warsztaty odbyły się w ramach umowy podpisanej pomiędzy Zespołem Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie a WIT. Współpraca związana jest z wdrażaniem projektu pt. „Dobre kwalifikacje drogą do sukcesu uczniów i uczennic z terenu powiatu wyszkowskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa X Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe.

WIT dla Szkół – warsztaty dla uczniów z Wyszkowa