WIT gospodarzem spotkania Klubu Informatyka Polskiego Towarzystwa Informatycznego

Serdecznie zapraszamy na lutowy Klub Informatyka PTI. Tematem dyskusji Klubu Informatyka będą reguły tworzenia systemów IT administracji publicznej. Klub będzie miał miejsce w dniu 05.02.2015. Początek godz. 18:30, sala nr 14 (parter), ul. Newelska 6. Gospodarzem będzie Rektor WIT prof. Maciej Krawczak. Studentów WIT, zainteresowanych tematem dyskusji zapraszamy serdecznie na spotkanie Klubu Informatyka PTI.
Więcej informacji na stronie http://www.mazowsze.pti.org.pl/11,Archiwum/article:96

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.