WIT gospodarzem spotkania Klubu Informatyka Polskiego Towarzystwa Informatycznego

Serdecznie zapraszamy na lutowy Klub Informatyka PTI. Tematem dyskusji Klubu Informatyka będą reguły tworzenia systemów IT administracji publicznej. Klub będzie miał miejsce w dniu 05.02.2015. Początek godz. 18:30, sala nr 14 (parter), ul. Newelska 6. Gospodarzem będzie Rektor WIT prof. Maciej Krawczak. Studentów WIT, zainteresowanych tematem dyskusji zapraszamy serdecznie na spotkanie Klubu Informatyka PTI.
Więcej informacji na stronie http://www.mazowsze.pti.org.pl/11,Archiwum/article:96

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.